1

@Rewolucja123 akurat gdyby nie Piket wczoraj to byśmy przegrali ten mecz.

3

@DonAndresFCB i sam mówił, że sytuację z Interem gwizdnął by na naszą korzyść. XD

0

@mekston wyjątek potwierdza regułę.

6

Lewy chwilę potrenował z Krychowiakiem i spółka i już zapomniał jak się gra. XD

0

@barcelonaLM to może być najważniejszy mecz sezonu dla Nas. Nie można go teraz oszczędzać, powiem więcej, mecz z Realem tak naprawdę nie decyduje o niczym bo i Barca i Real jeszcze potracą punty. Wszystkie siły na Inter, a ewentualne rotację na RM.

28

Dobrze, że terrorysta z Rosario już Nas nie blokuje.

1

@barcelonaLM za Gaviego? o.O

3

W sumie Xavi coś tam mruczał o strzałach z daleka a poza tym strzałem na początku Raphinhi i do koszyczka petardą Bombele to nie przypominam sobie nawet prób xD

0

@FCBeSeM no widzieliśmy w tygodniu jak im zależy na LM. XD

9

Jak my chcemy cokolwiek znaczyć jak Dembele w 94 minucie gdzie trzeba iść z kontrą a w ostateczności urwać czas, nie potrafi podać do najbliższego.

0

Nie no, Dembele wypier... Z tego klubu

3

Marc kocur. Co my byśmy bez Niego zrobili...

0

Nie wiem co się stało, że tak to dośrodkowania wszystkie siadały a od 3 meczów nie potrafimy wykonać podstawowych dośrodkowań...

5

Kontuzje kontuzjami ale my najwięcej straciliśmy w obronie, a bramek nie tracimy dużo. Zaciął się atak, który praktycznie cały jest dostępny...

1

Raphinha za dużo Dembele się naoglądał.

0

@Dosq ja mam super Polaka barceloniarza i też daje radę z tym, że stoi po prostu w polu karnym. Jakieś prostopadłe podania i ściganie z obrońcami nie wchodzi w grę ale gra głową i strzały top

0

@Deviler obrona top ale atak flop

0

@ProMILs da się ale tylko na krótki róg, każde inne mi nie wychodzą. Dajesz krótki róg i nabiegasz piłkarzem, przy odrobinie szczęścia zmieścisz piłkę przy słupku.

0

@FCB24 Sinister. Jeden z mocniejszych.

2

@PatrychoO prostopadłe podania nie istnieją, obrócić się i kółeczka piłkarzem nie da się zrobić, wysokie piłki za plecy obrońców nie dochodzą. Za to w jednym meczu strzeliłam dwie bramki przewrotką Kounde. FIFA. Po prostu...

1

@masq UEFA i sędzia oberwali najmocniej. :D

4

@ciema oczywiście, że po meczu z Interem. :D

3

Miło wrócić po banie. Dzień dobry. :D

5

No i jestem tak zirytowana, że zasnąć się nie da

2

@Lionel_Messi10 ja nie mogę patrzeć na Leo w barwach PSG więc nie widziałam żadnego meczu paryżan odkąd dołączył do nich Messi.

4

@Lionel_Messi10 ja nie, a na pewno nie petrodolary. Po dzisiaj zbrzydł mi football i następny mecz to pewnie ligowy Barcy po prostu. Takie sytuacje jak dziś odbierają radość przynajmniej u mnie.

1

Nie wiem jak Wy ale ja odpuszczam jutrzejszą LM.

18

0

Człowiek czeka na ten mecz, plany jakoś sobie ustawia by być w domu na LM, a potem dostajesz na pysk taką lepę jak dzisiaj. Żałuję, że nie ma teraz przerwy na repki, bo już mam dosyć.

1

@masq no i mieć blond czuprynę. Wchodzę w to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?