clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 akurat gdyby nie Piket wczoraj to byśmy przegrali ten mecz.
3
@DonAndresFCB i sam mówił, że sytuację z Interem gwizdnął by na naszą korzyść. XD
0
@mekston wyjątek potwierdza regułę.
6
Lewy chwilę potrenował z Krychowiakiem i spółka i już zapomniał jak się gra. XD
0
@barcelonaLM to może być najważniejszy mecz sezonu dla Nas. Nie można go teraz oszczędzać, powiem więcej, mecz z Realem tak naprawdę nie decyduje o niczym bo i Barca i Real jeszcze potracą punty. Wszystkie siły na Inter, a ewentualne rotację na RM.
28
Dobrze, że terrorysta z Rosario już Nas nie blokuje.
1
@barcelonaLM za Gaviego? o.O
3
W sumie Xavi coś tam mruczał o strzałach z daleka a poza tym strzałem na początku Raphinhi i do koszyczka petardą Bombele to nie przypominam sobie nawet prób xD
0
@FCBeSeM no widzieliśmy w tygodniu jak im zależy na LM. XD
9
Jak my chcemy cokolwiek znaczyć jak Dembele w 94 minucie gdzie trzeba iść z kontrą a w ostateczności urwać czas, nie potrafi podać do najbliższego.
0
Nie no, Dembele wypier... Z tego klubu
3
Marc kocur. Co my byśmy bez Niego zrobili...
0
Nie wiem co się stało, że tak to dośrodkowania wszystkie siadały a od 3 meczów nie potrafimy wykonać podstawowych dośrodkowań...
5
Kontuzje kontuzjami ale my najwięcej straciliśmy w obronie, a bramek nie tracimy dużo. Zaciął się atak, który praktycznie cały jest dostępny...
1
Raphinha za dużo Dembele się naoglądał.
0
@Dosq ja mam super Polaka barceloniarza i też daje radę z tym, że stoi po prostu w polu karnym. Jakieś prostopadłe podania i ściganie z obrońcami nie wchodzi w grę ale gra głową i strzały top
0
@Deviler obrona top ale atak flop
0
@ProMILs da się ale tylko na krótki róg, każde inne mi nie wychodzą. Dajesz krótki róg i nabiegasz piłkarzem, przy odrobinie szczęścia zmieścisz piłkę przy słupku.
0
@FCB24 Sinister. Jeden z mocniejszych.
2
@PatrychoO prostopadłe podania nie istnieją, obrócić się i kółeczka piłkarzem nie da się zrobić, wysokie piłki za plecy obrońców nie dochodzą. Za to w jednym meczu strzeliłam dwie bramki przewrotką Kounde. FIFA. Po prostu...
1
@masq UEFA i sędzia oberwali najmocniej. :D
4
@ciema oczywiście, że po meczu z Interem. :D
3
Miło wrócić po banie. Dzień dobry. :D
5
No i jestem tak zirytowana, że zasnąć się nie da
2
@Lionel_Messi10 ja nie mogę patrzeć na Leo w barwach PSG więc nie widziałam żadnego meczu paryżan odkąd dołączył do nich Messi.
4
@Lionel_Messi10 ja nie, a na pewno nie petrodolary. Po dzisiaj zbrzydł mi football i następny mecz to pewnie ligowy Barcy po prostu. Takie sytuacje jak dziś odbierają radość przynajmniej u mnie.
1
Nie wiem jak Wy ale ja odpuszczam jutrzejszą LM.
18
https://mobile.twitter.com/Emil_Steenberg/status/1577404916523749376
Tu widać dokładnie jak Nas wydymali.
0
Człowiek czeka na ten mecz, plany jakoś sobie ustawia by być w domu na LM, a potem dostajesz na pysk taką lepę jak dzisiaj. Żałuję, że nie ma teraz przerwy na repki, bo już mam dosyć.
1
@masq no i mieć blond czuprynę. Wchodzę w to