- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
2
Minirecenzja Heavy Rain PC:
Plusy:
-fabuła
-muzyka
-klimat
- wiele rozwiązań i zakończeń
Minusy:
-błędy. Nieliczne, ale dość istotne. Np nie da się grać na oryginalnym padzie xboxa (zwykle gram na PC na ekranie tv leżąc na sofie używając pada). Do tego największy błąd mianowicie głośność myśli bohatera 2-3-krotnie przewyższa głośność dialogów i nie da się tego zmienić w ustawieniach. Tak więc w grze, w której dialogi odgrywają ważną rolę masz do wyboru albo prawie ich nie słyszeć, ale słyszeć normalnie myśli, albo słyszeć normalnie dialogi, ale myśli wysadzą ci uszy. Trochę słabo, że od 12 lat nie naprawili czegoś tak prostego. Kwestia jednego suwaczka.
*gameplay jest specyficzny, to praktycznie interaktywny film, więc nie każdemu podejdzie. Fajnie się grało z żoną we dwójkę ona myszką, a ja klawką :D Można było się trollować wzajemnie. Przyjemny dość klikacz z fajną fabułą.
Ocena 7,5
@clyde @koksik2700 @marcin62 @macio_944 @Jakchcesz
2
@masq Jak Ci siadł tego rodzaj rozgrywki to koniecznie ograj Detroit Become Human
0
@masq zakończenie mnie zaskoczyło i bardzo rozczarowało
0
@marcin62 oczywiście następne w kolejce będzie z tego typu gier :)
Czy The Walking Dead i As Dusk Falls również polecasz?
@VegetaPolska może nie tyle rozczarowało co moim zdaniem dali za mało hintów co do tego kto jest głównym poszukiwanym. Było klimatyczne, ale mogli wcześniej dać nieco więcej śladów jak w Harrym Potterze.
0
@masq O As Dusk Falls nawet nie słyszałem, muszę zerknąć. :|
a TWD to moja ulubiona gierka od telltale, pierwszy sezon wgniata w fotel
0
@marcin62 no i namówił :)
0
@masq Detroit Become Human najlepsza gra tego typu. Przeszłam 3 razu pod rząd.