- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
16
Chyba najwięksi entuzjaści nie spodziewali się, że Robert będzie tak skuteczny w Barcy. Ja się cieszyłam na jego przyjście ale nie sądziłam szczerze mówiąc, że będzie tak strzelał. Wiadomo, to dopiero początek sezonu, wszystko może się zmienić ale na razie ten transfer to strzał w 10. :D
2
@clyde
Ja z jeden strony cieszę się, bo Polak strzela, ale z perspektywy kibica Realu obiawialem się, że Lewy wejdzie z buta do La Liga i mówiąc kolokwialnie rozpierdzeli system. Moje obawy się potwierdzają. Nie rozumiem kogoś kto lekceważy Barcelonie, bo w poprzednim sezonie było fatalni. Uważam, że w tym sezonie będzie walka Real vs Barca na noże o mistrzostwo Hiszpanii. Głównie za sprawą Roberta Lewandowskiego.
0
@clyde Dlaczego nie spodziewać się takiego wybuchu? Nigdy nie nazwałbym się ekspertem w piłce, ale mecze Lewego oglądam od początku jego gry w BVB i zawsze dziwiło mnie deprecjonowanie jego umiejetnosci. Pierwszym najwazniejszym i ostatnim testem bylo jego przejscie do Bayernu, ktory poziomem stal obok Barcy czy Realu. Liga nie ma znaczenia, bo pojedynek z taką BVB nie rozni sie za wiele od meczu z Sevillą. A nasze mecze z Realem? Raptem dwa w roku, to samo z Atletico. W LM w jego okresie dochodzili zazwyczaj dalej, niz my. Takze skoro stal sie gwiazdą Bayernu, bylo oczywiste, ze poradzi sobie w Barcelonie, zwlaszcza, ze trafil na zespol w kryzysie, ktoremu brakowalo wlasnie egzekutora.
0
@MAGNETO bo wielu piłkarzy, którzy robili rozpierduche w swoich ligach przechodziło do innej ligi i gasło. To nie było aż takie pewne.
1
@clyde Ale Lewy rozwala system w LM bedac w topie strzelców. Nie rozumiem, jak można było mieć wątpliwości, co do tego transferu.