1

Cannabis, whisky, ananas - jeszcze będzie czas, by odpoczywać.


0

„Psy” w Kino Polska. Lecimy z tematem.

0

@clyde Szok, a ja Ci dawałem max 16. :D

0

Pasztet na śniadanie zawsze spoko.


2

@GadulkiGembulki Albo "nie wal pod kołdrą, bo później nie mogę doprać".

1

@Bobrowik A śmiali się z serwerów białych. My nie lepsi.

2

Liverpool w 0:1 w dupkę.

0

Dobrze, że tego nie oglądam.

0

@msmsms Czyli to prawda, że rozum przychodzi z wiekiem.

4

@MesQueUnClub96 Już jeden taki był, co miał usunąć konto. Wasze obietnice są bez pokrycia.

4

@macio_944 Zdrowie Gustlika!

11

Saelemaekers, to żeś się chłopie popisał!
https://zapodaj.net/images/218ea5894a96a.png

0

@barteggg08 Nic się nie zmieniło, nadal nie mamy trenera.

2

@Chakalaka 20-letni debiutant.

1

Rashford baranie

1

@AlexDark00 Leci na Stopklatce. :)

1

Oj, żebyś Ty Wąski władał taką polszczyzną.

15

9

2

0

@Kidd Przywiązałeś się do kaloryfera i pijesz z niego wodę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Grzegorz12366 Nauczka, bo nie omijasz ekstra podatku. :D
Poka kupon?

0

@sonek Na razie 4:3

2

Porozmawiajmy o Bayernie Hansa-Dietera Flicka.

3

Wczoraj 6 stycznia 2021 nad ranem zanotowano najniższą temperaturę w historii pomiarów w Hiszpanii na Półwyspie Iberyjskim. W katalońskich Pirenejach na stacji Clot de la Llança w powiecie Pallars Sobirà, temperatura spadła do rekordowego poziomu -34,1 st. C! Pomiaru dokonano na wysokości 2305 m n.p.m. Poprzedni hiszpański rekord najniższej temperatury wynoszący -32 st. C., zanotowano również w Pirenejach, ale w roku 1956.

2

@MesQueUnClub_87 Mnie z kolei rozwalił gość, który wsadził karchera w dupsko, bo go brzuch bolał, albo gostek zapinający szopa pracza przy ognisku, bo czuł się samotnie w towarzystwie obściskujących się znajomych.

1

@barcelonaLM Abstrahując* :)

0

I to jeszcze Williams. Buhaha

0

@dv7wisnia Celta też nie lepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?