cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cannabis, whisky, ananas - jeszcze będzie czas, by odpoczywać.
0
„Psy” w Kino Polska. Lecimy z tematem.
0
@clyde Szok, a ja Ci dawałem max 16. :D
0
Pasztet na śniadanie zawsze spoko.
2
@GadulkiGembulki Albo "nie wal pod kołdrą, bo później nie mogę doprać".
1
@Bobrowik A śmiali się z serwerów białych. My nie lepsi.
2
Liverpool w 0:1 w dupkę.
0
Dobrze, że tego nie oglądam.
0
@msmsms Czyli to prawda, że rozum przychodzi z wiekiem.
4
@MesQueUnClub96 Już jeden taki był, co miał usunąć konto. Wasze obietnice są bez pokrycia.
4
@macio_944 Zdrowie Gustlika!
11
Saelemaekers, to żeś się chłopie popisał!
https://zapodaj.net/images/218ea5894a96a.png
0
@barteggg08 Nic się nie zmieniło, nadal nie mamy trenera.
2
@Chakalaka 20-letni debiutant.
1
Rashford baranie
1
@AlexDark00 Leci na Stopklatce. :)
1
Oj, żebyś Ty Wąski władał taką polszczyzną.
15
Duma mnie rozpiera.
https://x.com/stumbras3/status/1349039944841498629
9
Mądry miś.
https://streamable.com/yzx0l5
2
No, to dobry meczyk musi być.
https://www.flashscore.pl/mecz/fDUoL4Mr/#szczegoly-meczu
0
@Kidd Przywiązałeś się do kaloryfera i pijesz z niego wodę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Grzegorz12366 Nauczka, bo nie omijasz ekstra podatku. :D
Poka kupon?
0
@sonek Na razie 4:3
2
Porozmawiajmy o Bayernie Hansa-Dietera Flicka.
3
Wczoraj 6 stycznia 2021 nad ranem zanotowano najniższą temperaturę w historii pomiarów w Hiszpanii na Półwyspie Iberyjskim. W katalońskich Pirenejach na stacji Clot de la Llança w powiecie Pallars Sobirà, temperatura spadła do rekordowego poziomu -34,1 st. C! Pomiaru dokonano na wysokości 2305 m n.p.m. Poprzedni hiszpański rekord najniższej temperatury wynoszący -32 st. C., zanotowano również w Pirenejach, ale w roku 1956.
2
@MesQueUnClub_87 Mnie z kolei rozwalił gość, który wsadził karchera w dupsko, bo go brzuch bolał, albo gostek zapinający szopa pracza przy ognisku, bo czuł się samotnie w towarzystwie obściskujących się znajomych.
1
@barcelonaLM Abstrahując* :)
0
I to jeszcze Williams. Buhaha
0
@dv7wisnia Celta też nie lepsza.