1

Zabójcza końcówka Chelsea.

0

@viscajasiek Polska bezradnie rozkłada ręce wobec agresorów z zachodu.

2

Timo Wernaa, ale Fabiana to Ty mi nie fauluj.

2

@Sulimo Jeśli to nie pomoże, F13

2

@NeroTFP Piękny był to gol. Ja podobnie miałem przy bramie Villi.


0

@IronSanHybrid Od osoby, która znała uczestnika. Chyba że z zazdrości tak powiedział, bo niego nie trafiło. :D

0

@NeroTFP To nic. W "Dżentelmeni i Wieśniacy" kazali jednemu oddać zrobioną szczękę po programie.

70

@patry295 Może gdyby nie było tyle kontrowersji z koncernem Pfizer i chaotycznymi decyzjami naszego rzadu, obywatele mieliby większe zaufanie.

1

@Djzordon W poprzednim meczu tez nie podyktowali po wejściu w plecy przez Carvajala.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano I w dodatku palce macza tu firma, która w przeszłości płaciła miliardowe odszkodowania za przekręty.
https://www.google.pl/amp/s/mojejaslo.pl/cala-prawda-o-koncernie-farmaceutycznym-pfizer-producencie-szczepionek-na-covid-19/%3famp

0

@LuisSalvano Chodzi o to, że niektóre linie nie wpuszczą na pokład osób bez szczepionki, a za nimi pójdą pewnie inne. I żeby nie było, mnie też nie podoba się ta cała szopka.

0

@LuisSalvano Popieram Twoje podejście, ale jak Ci każą nosić maskę do usranej śmierci, naniosą sankcję na loty samolotami (już tak jest), albo zmuszą do odejścia z pracy to będzie ciekawie.

1

@norbi77 Włączyłem na minutę, ale ja chyba nie nadaję się psychicznie do oglądania ich spotkań.

1

@LuisSalvano Prędzej, czy później zmuszą każdego.

3

0

@AlexDark00 To nie jest głupi pomysł.

2

@konrad1661 Potocznie zwana sraczka?

0

@clyde Mhm, to masz dar. :)

0

@Janas11224 Będzie wojna jak o robota kuchennego.


0

@clyde Jesteś niewidoma i masz wyuczony węch?

0

Judd Trump chyba po zwycięstwo.

1

@PatrychoO Nie kuś, nie kuś!

0

@Jakchcesz I tak mnie nie pocieszyłeś. Z moją facjatą to tylko do radia.

2

@PatrychoO Powinien być zakaz pisania o jedzeniu po 22.

0

@LuisSalvano Do tego kocha mamę i świetnie tańczy.

9

@FC1899Barca Janiaman.

0

@blaugrana1980 Czasami spotykam go w markecie, ale nigdy nie zagadałem. :D

12

@sergio5 Przykra sprawa. Nie znasz dnia, ani godziny. :(
https://zapodaj.net/images/dfe04bbdb9be9.jpg

0

Trump, mistrzowskie zagrania na wyciągnięcie partii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?