2

Niech ten rok 2021 już się skończy!

0

@bixmix Ja nie obejrzałem meczu Barcy chyba od 5 spotkań. Wcześniej 5 spotkań opuściłem może przez 3 lata. Wynika to z obecnej sytuacji kierowania tym zespołem i gry na boisku. Wolę sobie serial puścić. Dziś na ten przykład leci Rodzina Soprano. :)

1

@Coutinho007 No, to pora na drugi kupon.

1

@Kurkmen Jako że*. :)

0

@10SzymonBarca10 Grają w tym samym czasie, więc trochę ciężko. :)

1

Alexis Sanchez nie wykorzystał rzuty karnego dla Interu.

1

@Szpenser Wersja 4.0 Beta

0

Na spokojnie.


0

@TylkoBarca7273 Kursy z dupy.

23

@ranger3120 Żeby zwabić stulejarzy.

1

@Barca1992 I podpalają polskie sklepy...

0

@Nano22 To warto przypomnieć sobie śmietnik chociażby Hiszpanów na Euro 2012 w Polsce.

2

@Chakalaka Dzięki za info. Stęskniłem się za snookerem. Poczekam jednak na transmisję w Eurosporcie, bo tam jest klimacik od lat.

3

@Transu96 Tak jak za małolata, gdy wracało się z boiska po całym dniu grania i podstawiało łeb pod kran.

5

Słodkie napoje mogą zdrożeć nawet o 40 proc., ale podskoczy też cena niesłodzonej wody.

"W nieoficjalnych rozmowach producenci napojów przyznają, że trzeba się również liczyć z możliwością wzrostu cen zwykłej (niesłodzonej) wody mineralnej i to nawet o kilka procent. Z jednej strony wytwórcy będą chcieli wykorzystać fakt, że wraz z cenami innych napojów wzrośnie popyt na wodę. Z drugiej strony, pozwoli to zastosować mniejsze podwyżki na produktach z zawartością cukru".

https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/8058132,podatek-cukrowy-ceny-slodkich-napojow-i-wody.html

0

@MESSIah16 Pamiętasz jakiegoś aktora? Może Douglas albo Ford w jakimś romansie/erotyku, bo małżonków raczej nie szantażowaliby.

0

Najważniejsze, że ponad 700 podań i 72% posiadania piłki. buhehe

1

@Azdie Klasyka. Dałbyś over, skończyłoby się 1:0 w doliczonym czasie gry.

0

@D10SLEO Na brak kasy prosta rada!


0

@Cariones Eurosport. Tam, gdzie nie ma Szczęsnego.

11

@Zip Dlatego wątki polityczne powinny być tu banowane, bo z każdych wynika gównoburza.

2

1

@Katalończyk 99 I Koeman za kierą.

0

@tadzik447 Ja nie znam, poważnie! Chyba że po pół litra.

2

@PatrychoO Nie ma to jak czaj zaparzony przez Romana.


0

@tadzik447


Choć mam dziś to samo.

1

@Witam Dla mnie Wikingowie nie mają podejścia. Zrezygnowałem po kilku odcinkach. Wiem, że wiele osób nie zgodzi się ze mną. Oglądając ich czułem się, jakbym oglądał jakąś tanią produkcję. To pewnie przez to, że w tamtych latach GOT podniósł wysoko poprzeczkę.

1

Boli mnie głowa i nie mogę spać...

1

@kryhaa Zazdro, bo u mnie nie ma gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?