cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@kryhaa Po 8 piwach zbicie konia może być nieco ciężkie.
0
Pozamulajmy w tę noc.
0
@Transu96 To Ty :D
2
@JimMorrisonFCB @MarioVeB! Panowie, mamy to. :)
0
Boże, co ta Celta setki marnuje.
1
@Coutinho007 Oby!
0
Lipsk, patałachy. Miał być gol w obu połowach, to trzeba przecież karniaczka zmarnować.
2
@MarioVeB! Czy ja wiem?
https://zapodaj.net/images/b6babe8ef77c1.png
1
Sorry, dawno nie stawiałem na Atletico.
2
Messi wchodzi ratować wynik, to pizduś plastuś musi sabotować.
0
Nie ma Boga, jest Messi.
0
@Virusk3 Po prostu założył kurtkę Najmana.
0
Alba po tym przeszczepie puszysty jak pudel.
0
Busquets dziś (i nie tylko) dymany jak Trent Alexander-Arnold z City.
0
Messi popadnie w alkoholizm od patrzenia z ławy
0
Podziękujmy Lengletowi za zmarnowanie 100
0
Boże ten co kwadratowy łeb
1
Przecież ten Gundogan przed karnym miał niepewność w oczach jak Andre Gomes. Oni w tym City chyba strzelają za karę.
4
Beka z tych karnych City
4
Wymiana studencka z Polski. Nadal bawi.
0
@Quavosk Chyba że laska ma mniej, niż 17.
0
Goran Pandev. 37 lat i 2 gole przeciwko Napoli. Można się bawić?
2
Union pozbawił dobrej flaszki na wieczór.
https://zapodaj.net/images/a87b6206a476a.png
0
@marcin000019 A czytałeś tytuł? :D
1
Promo na gaz pieprzowy. 6 sztuk zamówionych. Może ktoś skorzysta. :)
https://www.militaria.pl/walther/gaz_pieprzowy_walther_military_-_stozek_40_ml_p102670.xml
0
@kubix05 Raczej wały. Zapłacili za 3:4, to było 3:4. :D
2
Pięknie Torres znokautował rywala o odmiennym kolorze skory.
0
W końcu jakaś dobra walka będzie, a nie cepy w powietrze.
1
Pewnie znowu ustawka. Dobra robota kamerzysty!
0
@lucas/catalan Idź odpal sobie filmik, bo ewidentnie hormony buzują! :)