9

@kryhaa Po 8 piwach zbicie konia może być nieco ciężkie.

0

Pozamulajmy w tę noc.


0

@Transu96 To Ty :D


2

@JimMorrisonFCB @MarioVeB! Panowie, mamy to. :)

0

Boże, co ta Celta setki marnuje.

1

0

Lipsk, patałachy. Miał być gol w obu połowach, to trzeba przecież karniaczka zmarnować.

1

Sorry, dawno nie stawiałem na Atletico.

2

Messi wchodzi ratować wynik, to pizduś plastuś musi sabotować.

0

Nie ma Boga, jest Messi.

0

@Virusk3 Po prostu założył kurtkę Najmana.

0

Alba po tym przeszczepie puszysty jak pudel.

0

Busquets dziś (i nie tylko) dymany jak Trent Alexander-Arnold z City.

0

Messi popadnie w alkoholizm od patrzenia z ławy

0

Podziękujmy Lengletowi za zmarnowanie 100

0

Boże ten co kwadratowy łeb

1

Przecież ten Gundogan przed karnym miał niepewność w oczach jak Andre Gomes. Oni w tym City chyba strzelają za karę.

4

Beka z tych karnych City

4

Wymiana studencka z Polski. Nadal bawi.


0

@Quavosk Chyba że laska ma mniej, niż 17.

0

Goran Pandev. 37 lat i 2 gole przeciwko Napoli. Można się bawić?

2

Union pozbawił dobrej flaszki na wieczór.
https://zapodaj.net/images/a87b6206a476a.png

0

@marcin000019 A czytałeś tytuł? :D

1

Promo na gaz pieprzowy. 6 sztuk zamówionych. Może ktoś skorzysta. :)
https://www.militaria.pl/walther/gaz_pieprzowy_walther_military_-_stozek_40_ml_p102670.xml

0

@kubix05 Raczej wały. Zapłacili za 3:4, to było 3:4. :D

2

Pięknie Torres znokautował rywala o odmiennym kolorze skory.

0

W końcu jakaś dobra walka będzie, a nie cepy w powietrze.

1

Pewnie znowu ustawka. Dobra robota kamerzysty!

0

@lucas/catalan Idź odpal sobie filmik, bo ewidentnie hormony buzują! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?