2

Przypomniały się stare, dobre czasy!

0

@macio_944 Dobrej reklamy to Ty sobie nie zrobisz. :D

3

Dembele wyruchał ich bez mydła.

2

Mingueza wyjaśnił Oyarzabala.

20

No, jest wszystko w porządku. Jest dobrze, dobrze robią. Dobrze, wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków. I niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

1

@Mixtape Dzięki za świetną analizę.

0

@messi564 Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać. ;)

0

@messi564 Bo Haaland to same piękne gole strzela. :D

1

Kolejny dzień ustawek z meczami?
Benevento po kursie 24...

1

Ten gościu pracuje u Pudziana na tirach.

0

Śmiech na sali ta gala.

8

@PatrychoO Za pisanie o jedzeniu po 23 powinny być bany!

26

@zuzankamua Poproszę o przesłanie zdjęcia na PW w celu weryfikacji konta.

1

Nawet mi ich nie żal!

0

@JimMorrisonFCB Typowa wkrętka jak w piłce ręcznej.

1

@Ciule123 Mało tego, został przekopany!

0

@Encore Dziena. Oglądam bez komentarza i tak domniemam tylko.

1

To Pulisic tak drze ryło na trybunach?

1

@norbi77 Jednego nie można mu odmówić, jak powiedział śp. Paweł Zarzeczny w programie Hyde Park na antenie bodaj Orange Sport "zawsze jest za naszymi". Nawiązując do reprezentacji. :)

0

@norbi77 Oczywiście, można się mylić, ale to jest przesada... Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.


2

Przecież to Atletico jest ciśnięte jak Burnley z dołu tabeli.

3

@kryhaa Sędzia bał się dać kartkę Rüdigerowi, żeby nie było zamieszek na ulicach.

0

@Danio2584 Zmaga się z lekkim przeziębieniem.

0

Suarez, co Ty się tak dajesz przepychać?

3

Oby Ramos czerwony.

1

Tragiczna zmiana Trinką. Zaraz bramę sprezentuje.

32

Gol Lameli.


https://x.com/Jashin_utd/status/1371145750629941249

0

@KORTIS To był środek pola!

0

@VenoM Pudło! Szczerze? To było jedyne piwo w moim życiu, które wylałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?