3

Nasi już zmęczeni, jak w niedzielę w lidze szóstek na orliku po zakrapianej sobocie.

0

Jakoś takie Węgry czy Szkocję lepiej się oglądało. Co my gramy, ja pierdziele…

0

O Kurła, to mnie zaskoczono.

3

@damiano996 Coś jak nasz Lenglet.

1

To będzie test na grę bez piłki. :)

0

@Gomess I siły jak Lukaku.

3

@kewin Peugeot dla każdego, zamiast Audi.

1

To mogą być Niemcy, które rozpier… każdego. Mają multum akcji, brakuje szczęścia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lathspell Zapomniał, jak kopał innych po plecach korkami.

3

Oj, jaki biedny Pepe.

0

@Chaoss Wyjmij kijek, prawdopodobnie coś cię uwiera.

4

@Borry Tradycyjnie. Chyba nie muszę pisać, że na pustaka. ;)

1

Ciekawe czy Cristiano tak samo cieszyłby się z bramki kolegi, gdyby ten nie podał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurs 2.60 był na jego gola.

0

Cristiano jest piękny!!!

0

@ViscaelBarca2007 Niemcom, bo kuponik.

1

@Encore Aż nawet Krystek wrócił pod pole karne.

0

@Szmulek Komu? Komu?

6

@JohnnyBarca Nie są głupie, bo robi to dla swoich dzieci, jak wspominał w wywiadach. :)

1

Puchną jak z Portugalią. 1 połowa za dużo sił kosztowała.

0

Brawo, w końcu Ci się udało, chłopie...

0

@kacper201 Niestety nie działa.

1

Widać to zrozumienie Griezmanna z Dembele...

0

@kacper201 Poka taśmę.

1

@Kamilos84 Przeczytałem głosem Hudsona.

3

To jest walka, a nie bieganie jak c...i.

5

Dobrze znów zobaczyć Michalea Owena na boisku.

0

@koziar Z Ronaldo przy linii bocznej. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?