0

Wyrzucę tv przez okno… z parteru, jeśli awansują po karnym i symulce Sterlinga.

0

Oby nie było karnego z czterech liter…

2

Italio, wierzyłem w Ciebie. ;)
https://zapodaj.net/images/d9bb64b2fc16a.jpg

2

# WłoskaRobota

1

Veratti powinien kryć Kane’a na szczudłach.

0

@norbi77 Czyli to nie było wynikiem walki bark w bark, że dostał w udo.

4

Nie ma mowy o falu. Nie było żadnego pociągnięcia ręką, tylko dopuszczalna walka barkiem w bark. Niech Sterling idzie najpierw na siłkę.

0

@pt9 Ciekawe czy w poprzednim meczu to samo pisałeś.

1

Choćby Sterlingowi urwało kulasy, nie będzie faulu.

0

Czysto, nie faul.

0

Emerson zapomina wracać do obrony i zostawia luki…

0

:)


2

@Khajio Idiota zagrał 50k dla 4.

21

10

Oby Duńczycy wyrównali i w karnych pokonali tych pieprzonych symulantów.

6

@parpe To nie chuchaj sobie pod nos.

2

Sterling w swoim stylu...

0

Kurde, a był piękny kurs 7 na żółtą kartkę Maguire’a w przerwie.

17

1

@IronSanHybrid Emocji mu nie można odmówić, to fakt.

0

@IronSanHybrid Borek top, ale Kazek zawsze zajeżdża mi głosem Mirkiem spod sklepu. ;)

6

@Ojciec5tkidzieci Z takim nazwiskiem to powinien iść do Arsenalu. :)

16

Alba przez chwilę pomyślał, czy się nie położyć.

5

Kończta już ten mecz, bo człowiek w końcu łumyć się musi.

2

@AntekGriezmann Poza I połową, ale historia ładnie się potoczyła. :)

0

@FCB24 Nie gadaj, bo Mbappe z Niemcami ładnie cisnął.

0

@dmcteam Coś pisałeś? :D

0

Właź Morta, bo mam Twojego gola na kuponie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?