cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyrzucę tv przez okno… z parteru, jeśli awansują po karnym i symulce Sterlinga.
0
Oby nie było karnego z czterech liter…
2
Italio, wierzyłem w Ciebie. ;)
https://zapodaj.net/images/d9bb64b2fc16a.jpg
2
# WłoskaRobota
1
Veratti powinien kryć Kane’a na szczudłach.
0
@norbi77 Czyli to nie było wynikiem walki bark w bark, że dostał w udo.
4
Nie ma mowy o falu. Nie było żadnego pociągnięcia ręką, tylko dopuszczalna walka barkiem w bark. Niech Sterling idzie najpierw na siłkę.
0
@pt9 Ciekawe czy w poprzednim meczu to samo pisałeś.
1
Choćby Sterlingowi urwało kulasy, nie będzie faulu.
0
Czysto, nie faul.
0
Emerson zapomina wracać do obrony i zostawia luki…
0
:)
2
@Khajio Idiota zagrał 50k dla 4.
21
10
Oby Duńczycy wyrównali i w karnych pokonali tych pieprzonych symulantów.
6
@parpe To nie chuchaj sobie pod nos.
2
Sterling w swoim stylu...
0
Kurde, a był piękny kurs 7 na żółtą kartkę Maguire’a w przerwie.
17
Szybki hajs. :D
https://zapodaj.net/images/33acaea448628.jpg
1
@IronSanHybrid Emocji mu nie można odmówić, to fakt.
0
@IronSanHybrid Borek top, ale Kazek zawsze zajeżdża mi głosem Mirkiem spod sklepu. ;)
6
@Ojciec5tkidzieci Z takim nazwiskiem to powinien iść do Arsenalu. :)
16
Alba przez chwilę pomyślał, czy się nie położyć.
5
Kończta już ten mecz, bo człowiek w końcu łumyć się musi.
2
@AntekGriezmann Poza I połową, ale historia ładnie się potoczyła. :)
0
Jeszcze taki na live. :)
https://zapodaj.net/images/ef9e90dc4e97c.jpg
https://zapodaj.net/images/4c0bc8d25aa59.jpg
2
:)
https://zapodaj.net/images/4c0bc8d25aa59.jpg
0
@FCB24 Nie gadaj, bo Mbappe z Niemcami ładnie cisnął.
0
@dmcteam Coś pisałeś? :D
0
Właź Morta, bo mam Twojego gola na kuponie...