1

@okiemtypera_lucaxx95 Czujesz, jak rymujesz?

0

Dobrze tak tęczowym Niemcom.

0

Tymczasem Węgry.

0

Boli Was wielki Ronaldo?

2

Co mnie podkusiło dać gola Niemiec w obu połowach… Szwecja nie przegrała, BTS w meczu Portugalii siadł do przerwy. Szajzeee

2

Japy u mnie w domu rodzina drze, jakby egzorcyzmy przeprowadzali.

0

@szkutnik91 A propos, mordko.

2

@PIWOSZ89 Nie. :) Schick mógłby im szybko gola z połowy strzelić, jakby nie zdążyli wstać. :)

0

Który meczyk wybieracie?

3

Duńczycy, gdyby mogli, zagraliby jeszcze trzecie 45 minut - tak są zmotywowani.

0

@panczo Rzut karny. :(


Żartowałem. :)

0

Duńska drużyna chodzi jak sprężyna.

5

Bo Dania jak widać to kolektyw. Zazdroszczę im ekipy. Jak widać 4 do jaja od nich w 2017 nie było przypadkiem. :)

0

Ale bramkarz chyba powinien obronić.

0

Ojapierdole ale mecz!

0

Poulsen! Poulsen! Poulsen!

2

@FCBKasza Dziękuję za przypomnienie, pora wrócić do tego serialu. ;)

0

Dlaczego my tak nie gramy?…

0

@Kengo Oznaka dobrobytu, a niby ludzie takie biedne.

0

@D10SLEO Pokłosie dzieciństwa. Biologiczni rodzice porzucili go, kiedy okazało się, że jest chory i nie szukali z nim kontaktu. Przypomnieli sobie, kiedy zaczął zarabiać kasę...

1

Co za odjechana 4. kwarta w meczu Suns - Clippersi!

0

Dziękujemy Alvaro Morata!

0

Hiszpanie rozczarowani, nasi jakby wygrali.

0

Co za łamaga, ja cię nie mogę.

0

Moratowski zszedł.

0

Szczęsny teraz goat.

0

@VenoM Tylko nie umie tak gwizdać jak sędzia.

0

Pewnie po włosku do siebie krzyczeli.

0

Dawać 2 brameczkę Polacy! Tylko nie samobója.

0

Sędzia zaraz w ryj zarobi od Polaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?