cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Czujesz, jak rymujesz?
0
Dobrze tak tęczowym Niemcom.
0
Tymczasem Węgry.
0
Boli Was wielki Ronaldo?
2
Co mnie podkusiło dać gola Niemiec w obu połowach… Szwecja nie przegrała, BTS w meczu Portugalii siadł do przerwy. Szajzeee
2
Japy u mnie w domu rodzina drze, jakby egzorcyzmy przeprowadzali.
0
@szkutnik91 A propos, mordko.
2
@PIWOSZ89 Nie. :) Schick mógłby im szybko gola z połowy strzelić, jakby nie zdążyli wstać. :)
0
Który meczyk wybieracie?
3
Duńczycy, gdyby mogli, zagraliby jeszcze trzecie 45 minut - tak są zmotywowani.
0
@panczo Rzut karny. :(
Żartowałem. :)
0
Duńska drużyna chodzi jak sprężyna.
5
Bo Dania jak widać to kolektyw. Zazdroszczę im ekipy. Jak widać 4 do jaja od nich w 2017 nie było przypadkiem. :)
0
Ale bramkarz chyba powinien obronić.
0
Ojapierdole ale mecz!
0
Poulsen! Poulsen! Poulsen!
2
@FCBKasza Dziękuję za przypomnienie, pora wrócić do tego serialu. ;)
0
Dlaczego my tak nie gramy?…
0
@Kengo Oznaka dobrobytu, a niby ludzie takie biedne.
0
@D10SLEO Pokłosie dzieciństwa. Biologiczni rodzice porzucili go, kiedy okazało się, że jest chory i nie szukali z nim kontaktu. Przypomnieli sobie, kiedy zaczął zarabiać kasę...
1
Co za odjechana 4. kwarta w meczu Suns - Clippersi!
0
Dziękujemy Alvaro Morata!
0
Hiszpanie rozczarowani, nasi jakby wygrali.
0
Co za łamaga, ja cię nie mogę.
0
Moratowski zszedł.
0
Szczęsny teraz goat.
0
@VenoM Tylko nie umie tak gwizdać jak sędzia.
0
Pewnie po włosku do siebie krzyczeli.
0
Dawać 2 brameczkę Polacy! Tylko nie samobója.
0
Sędzia zaraz w ryj zarobi od Polaków.