5

Rośnie nam nowy Najman. Co walka deski.

3

@arkasath Pamiętam, jak przed EURO w Polsce, Anglicy ostrzegali przed przyjazdem do nas, bo można wrócić w trumnie… To była wypowiedź Sola Campbella.

7

Klasa Anglików ze zdejmowaniem medali, niczym ich kiboli bijących innych przed meczem.

https://mobile.twitter.com/KyleJGlen/status/1414294866704617486

0

@Peszko07 ja nie

0

@DonMatteo901 Zazdroszczę, nie śpij tylko do południa. :)

0

Po takim finale nawet do roboty chce się jutro iść. Brawo Włosi!

2

Oliwa sprawiedliwa, przekrętami się nie wygrywa.

2

Poza Saką, nie trafiali wszyscy z pedalskimi rozbiegami.

0

W imię Ojca i Syna, mamy to! Angole do domu, daleko nie macie.

0

@daniel32778 Graelish to samo. Chyba strzyże ich ten sam fryzjer od owiec.

0

Chiellini zamiast odprowadzić piłkę na aut, fauluje na kartkę i tym samym ryzykuje czerwoną w dogrywce…

1

@barcanawieki Ale nie byłoby widać tego gówna.

0

@kielon93 Awans = wygrana

0

Wyrzucę tv przez okno… z parteru, jeśli awansują po karnym i symulce Sterlinga.

0

Oby nie było karnego z czterech liter…

2

Italio, wierzyłem w Ciebie. ;)
https://zapodaj.net/images/d9bb64b2fc16a.jpg

2

# WłoskaRobota

1

Veratti powinien kryć Kane’a na szczudłach.

0

@norbi77 Czyli to nie było wynikiem walki bark w bark, że dostał w udo.

4

Nie ma mowy o falu. Nie było żadnego pociągnięcia ręką, tylko dopuszczalna walka barkiem w bark. Niech Sterling idzie najpierw na siłkę.

0

@pt9 Ciekawe czy w poprzednim meczu to samo pisałeś.

1

Choćby Sterlingowi urwało kulasy, nie będzie faulu.

0

Czysto, nie faul.

0

Emerson zapomina wracać do obrony i zostawia luki…

0

:)


2

@Khajio Idiota zagrał 50k dla 4.

21

10

Oby Duńczycy wyrównali i w karnych pokonali tych pieprzonych symulantów.

6

@parpe To nie chuchaj sobie pod nos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?