cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Rośnie nam nowy Najman. Co walka deski.
3
@arkasath Pamiętam, jak przed EURO w Polsce, Anglicy ostrzegali przed przyjazdem do nas, bo można wrócić w trumnie… To była wypowiedź Sola Campbella.
7
Klasa Anglików ze zdejmowaniem medali, niczym ich kiboli bijących innych przed meczem.
https://mobile.twitter.com/KyleJGlen/status/1414294866704617486
0
@Peszko07 ja nie
2
Dzięki, Włosi. :)
https://zapodaj.net/images/00718fcc864db.jpg
https://zapodaj.net/images/d9bb64b2fc16a.jpg
0
@DonMatteo901 Zazdroszczę, nie śpij tylko do południa. :)
0
Po takim finale nawet do roboty chce się jutro iść. Brawo Włosi!
2
Oliwa sprawiedliwa, przekrętami się nie wygrywa.
2
Poza Saką, nie trafiali wszyscy z pedalskimi rozbiegami.
0
W imię Ojca i Syna, mamy to! Angole do domu, daleko nie macie.
0
@daniel32778 Graelish to samo. Chyba strzyże ich ten sam fryzjer od owiec.
0
Chiellini zamiast odprowadzić piłkę na aut, fauluje na kartkę i tym samym ryzykuje czerwoną w dogrywce…
1
@barcanawieki Ale nie byłoby widać tego gówna.
0
@kielon93 Awans = wygrana
0
Wyrzucę tv przez okno… z parteru, jeśli awansują po karnym i symulce Sterlinga.
0
Oby nie było karnego z czterech liter…
2
Italio, wierzyłem w Ciebie. ;)
https://zapodaj.net/images/d9bb64b2fc16a.jpg
2
# WłoskaRobota
1
Veratti powinien kryć Kane’a na szczudłach.
0
@norbi77 Czyli to nie było wynikiem walki bark w bark, że dostał w udo.
4
Nie ma mowy o falu. Nie było żadnego pociągnięcia ręką, tylko dopuszczalna walka barkiem w bark. Niech Sterling idzie najpierw na siłkę.
0
@pt9 Ciekawe czy w poprzednim meczu to samo pisałeś.
1
Choćby Sterlingowi urwało kulasy, nie będzie faulu.
0
Czysto, nie faul.
0
Emerson zapomina wracać do obrony i zostawia luki…
0
:)
2
@Khajio Idiota zagrał 50k dla 4.
21
10
Oby Duńczycy wyrównali i w karnych pokonali tych pieprzonych symulantów.
6
@parpe To nie chuchaj sobie pod nos.