0

@kuz Wystarczy dostęp do polsat sport premium i dzwoneczek w aplikacji flashscore na telefonie. Polecam. :D

1

@lukasbarca86 Dokładnie, masz rację.

1

Dlaczego murzyn bez kartki za naruszenie nietykalności Andersona?

1

@Mixtape Na mojej wsi jednemu sąsiadowi nie chciało nazwać się jego suki, stąd mówił na nią po prostu „suka”. :D

76

Teraz na murawę wyjdzie Błaszczykowski powtórzyć rzut karny.

3

@FCBeSeM Poje… Cię?

1

Moder sabotażysta, same straty.

1

Przestańcie przeżywać, to nie wy zarabiacie miliony. Piłka nożna przestała mieć już cokolwiek wspólnego ze sportem. Już dawno przestałem przejmować się tymi wałkami w piłce nożnej, walić to.

0

@Don-Corleone Warto dodać, że Ronaldinho trenował z własnym psem Bombon, żeby ten nie odebrał mu piłki. :)

3

@Encore Eat, sleep, masrurbation, repeat.

0

Ładnie poszedł ten wykastrowany.

0

Żółta dla sędziego za faul taktyczny na Legioniście.

1

Polish pałaaa! Legia!

0

Bernardeschi drugi Sterling, symulant walony.

0

Rabiot xD Nie dziwię sie, że Ronaldo się wkurzał na takie piłki.

1

Wygrał lepszy. Brawo, Sheriff!

0

Miałem bramę Ronaldo w meczu. :D

1

Polacy zwyciężyli Rosję 1:0 i zdobyli brązowy medal w mistrzostwach Europy w amp futbolu. :)

0

@mekston Tylko 1, miałem 3, ale wolał nurkować. :D

3

@4drian0 Szkoda, że nie wszedł hattrick z Young Boys, tylko nurkował. :D

0

Poszedłem się złamać, bo wiało nudą i cyk 2 gole mnie ominęły. :(

1

@Cariones To by nic nie dało. :D

0

Porto okradzione z gola. Śmieszna ręka.

1

Mbappe zszedł, żeby sobie obejrzeć kawałek Realu z Interem.

0

Włączyłem na FlashScore powiadomienia z bramek. Nie nadążam pilotem zmieniać kanałów. Najlepsze mecze chyba Liverpool - Milan i Club Brugge - PSG.

1

@fart Odprawili z kwitkiem Dinamo Zagrzeb i Crvenę Zvezdę. Pieniądze nie grają. :)

5

„Lewandowski wiedział, że piłka trafi w słupek”. :D

0

Karne zasłużone, czy wałki? Oglądam United.

4

Djokovic jaki wkurw na meczu. Jakby mielone ubijał rakietą. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?