cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Wystarczy dostęp do polsat sport premium i dzwoneczek w aplikacji flashscore na telefonie. Polecam. :D
1
@lukasbarca86 Dokładnie, masz rację.
1
Dlaczego murzyn bez kartki za naruszenie nietykalności Andersona?
1
@Mixtape Na mojej wsi jednemu sąsiadowi nie chciało nazwać się jego suki, stąd mówił na nią po prostu „suka”. :D
76
Teraz na murawę wyjdzie Błaszczykowski powtórzyć rzut karny.
3
@FCBeSeM Poje… Cię?
1
Moder sabotażysta, same straty.
1
Przestańcie przeżywać, to nie wy zarabiacie miliony. Piłka nożna przestała mieć już cokolwiek wspólnego ze sportem. Już dawno przestałem przejmować się tymi wałkami w piłce nożnej, walić to.
0
@Don-Corleone Warto dodać, że Ronaldinho trenował z własnym psem Bombon, żeby ten nie odebrał mu piłki. :)
3
@Encore Eat, sleep, masrurbation, repeat.
0
Ładnie poszedł ten wykastrowany.
0
Żółta dla sędziego za faul taktyczny na Legioniście.
1
Polish pałaaa! Legia!
0
Bernardeschi drugi Sterling, symulant walony.
0
Rabiot xD Nie dziwię sie, że Ronaldo się wkurzał na takie piłki.
1
Wygrał lepszy. Brawo, Sheriff!
3
:)
https://zapodaj.net/images/f7b69e22d6834.jpg
0
Miałem bramę Ronaldo w meczu. :D
1
Polacy zwyciężyli Rosję 1:0 i zdobyli brązowy medal w mistrzostwach Europy w amp futbolu. :)
0
@mekston Tylko 1, miałem 3, ale wolał nurkować. :D
3
@4drian0 Szkoda, że nie wszedł hattrick z Young Boys, tylko nurkował. :D
0
Poszedłem się złamać, bo wiało nudą i cyk 2 gole mnie ominęły. :(
1
@Cariones To by nic nie dało. :D
0
Porto okradzione z gola. Śmieszna ręka.
1
Mbappe zszedł, żeby sobie obejrzeć kawałek Realu z Interem.
0
Włączyłem na FlashScore powiadomienia z bramek. Nie nadążam pilotem zmieniać kanałów. Najlepsze mecze chyba Liverpool - Milan i Club Brugge - PSG.
1
@fart Odprawili z kwitkiem Dinamo Zagrzeb i Crvenę Zvezdę. Pieniądze nie grają. :)
5
„Lewandowski wiedział, że piłka trafi w słupek”. :D
0
Karne zasłużone, czy wałki? Oglądam United.
4
Djokovic jaki wkurw na meczu. Jakby mielone ubijał rakietą. :D