cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krycha już zaczyna.
0
@Bocheno1 Dziena.
0
@Garbatyy Myślałem, że Krycha. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Linetty, piękny strzał.
1
Nie jestem fanem ani klękania, ani gwizdania.
18
Gościu Nguyen z Wietnamu jest tak dobry, że grał na 7 pozycjach.
https://zapodaj.net/images/27de1d3bf491c.jpg
0
@franegpro To pogoda z teraz. Pod W-wą. ;)
1
Początek września, 9 stopni Celsjusza... Ja chcę do takiej Barcelonki. :(
https://zapodaj.net/images/a4a9bd6250e49.jpg
1
Bale z karniaczka.
1
@LeoMessiah Potwierdzam.
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/07/f54f0a5b4118bc677dcc5d074f736609.jpg
1
@MesQueUnClub96 Chrzanić go. :D
0
@TheNekro94 Dlatego przełączyłem na Polsat Sport.
0
Ale farty z nas. Albania zasługuje na gola.
0
Albania gra, Polska wygrywa.
0
Nie widzę takiego pressingu Roberta Lewandowskiego jak w Bayernie Monachium. :D
0
Glik złamał linię spalonego.
0
Prawdziwy bohater nie nosi peleryny.
https://www.itemfix.com/v?t=mjzvqz
0
Nie mogę się przywyczaić do Messiego w innej koszulce…
2
Montoya ty plebsie. Nie dziwię się, że pozbyliśmy się go.
0
Casemiro xD
0
@bartek00717 Miałem ich 2 gole na kuponie. ;)
1
Nigdy więcej Juve na kuponie…
0
Music Sounds Better With You (:
9
Boli Was wielka Legia?
0
@Kredon Ty tak serio?
4
@Roobo Ja dałem ich 2 gole. ;)
0
@PlsNotAtletico A z Bilbao nie przyśnił się wynik? :)
3
@GEMBULKI_ Słodziak taki.
https://bi.im-g.pl/im/9/8893/z8893599ICR,gadzety---Henry---miniodkurzacz.jpg
0
@marcin000019 Może w końcu sobie chłop pogra na większym luzie, a nie wszystkie piły do niego z nadzieją, że wygra sam cały mecz...