cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żółta dla sędziego za faul taktyczny na Legioniście.
1
Polish pałaaa! Legia!
0
Bernardeschi drugi Sterling, symulant walony.
0
Rabiot xD Nie dziwię sie, że Ronaldo się wkurzał na takie piłki.
1
Wygrał lepszy. Brawo, Sheriff!
3
:)
https://zapodaj.net/images/f7b69e22d6834.jpg
0
Miałem bramę Ronaldo w meczu. :D
1
Polacy zwyciężyli Rosję 1:0 i zdobyli brązowy medal w mistrzostwach Europy w amp futbolu. :)
0
@mekston Tylko 1, miałem 3, ale wolał nurkować. :D
3
@4drian0 Szkoda, że nie wszedł hattrick z Young Boys, tylko nurkował. :D
0
Poszedłem się złamać, bo wiało nudą i cyk 2 gole mnie ominęły. :(
1
@Cariones To by nic nie dało. :D
0
Porto okradzione z gola. Śmieszna ręka.
1
Mbappe zszedł, żeby sobie obejrzeć kawałek Realu z Interem.
0
Włączyłem na FlashScore powiadomienia z bramek. Nie nadążam pilotem zmieniać kanałów. Najlepsze mecze chyba Liverpool - Milan i Club Brugge - PSG.
1
@fart Odprawili z kwitkiem Dinamo Zagrzeb i Crvenę Zvezdę. Pieniądze nie grają. :)
5
„Lewandowski wiedział, że piłka trafi w słupek”. :D
0
Karne zasłużone, czy wałki? Oglądam United.
4
Djokovic jaki wkurw na meczu. Jakby mielone ubijał rakietą. :D
1
Ładnie dzisiaj poczyna sobie Bereszyński. Widać, że dobrze przepracował okres na zgrupowaniu reprezentacji. :D
0
@kamilomes123 Poka kupon.
0
Pogba dzisiaj co gra!
Chłop 3 razy mógł stracić piłkę, a utrzymał się przy niej i zaliczył asystę.
0
Bruno, niczym dawny Ronaldo z United.
1
@MesQueUnClub96 Dlatego w ostatnim meczu trafił im 3 gole? :)
0
@Deviler W meczach z Bayernem nie jest.
0
@ZielonySzparag Zgaszą się, kolego, ale sporo profesjonalistów o tym zapomina. :)
3
@amanter Chodzi mi o cechę przewidywania Ronaldo. Większość stałaby w miejscu, a bramkarz zdążyłby naprawić błąd. :)
9
Zwróćcie uwagę, jak na powtórce Ronaldo biegł w stronę bramkarza, zanim ten jeszcze dokonał interwencji. On to czuł. :)
3
Gol Ronaldooooo!
Ustawić też się trzeba umieć. :)
1
@Drozdu7 Jeśli chodzi o I połowę meczu United, to wypiłem 2.5 piwa.