cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElKamil Zobaczymy, być może pomogłaby rywalizacja w drużynie, w "najgorszym" wypadku pozostanie zmiana miejsca. Pozdrawiam. :)
0
@norbi77 Załóżmy, że będzie nowy bramkarz. Co dalej, jak obrona kuleje, a w ataku bramki nie możemy zdobyć? Naszym problemem nie jest tylko jedna formacja.
0
@busquets5 Poczekamy, zobaczymy. Uważam, że Marc to fachowiec najwyższej klasy i jeszcze będziemy zachwyceni jak dawniej jego interwencjami. Ale to tylko moja opinia. :)
0
@Kondziubarca Messi też jest bez formy od pewnego czasu. To znaczy, że już nigdy nie będzie grał na swoim poziomie? :)
0
@busquets5 Noo, masz słabszy okres - to cię wymienimy na innego. I właśnie w taki sposób zanikamy jako drużyna, a stajemy się ekipą najemników...
1
@FCB24 Niektórzy już chyba zapomnieli, jakiej klasy jest to bramkarz i co wyprawiał. W dodatku najlepsze lata jeszcze przed nim. Wystarczy, że odzyska formę, a gra bramkarza często idzie w parze z grą drużyny...
1
@ElKamil No tak, cała drużyna z obroną na czele daje dupy, to sprzedajmy bramkarza.
1
@Ojciec5tkidzieci To teraz czekamy na 4 bramy Fiory. :D
1
@Cariones To raczej na luzaczku. W sumie przez tych 10 minut już mógł paść. :)
2
@Ojciec5tkidzieci Mi chodzi jakieś 3:2 po głowie wymęczone w końcówce. :D
1
Fiorentina - Sassuolo, tu będzie tego południa się działo!
0
@agaFCB Butla wina. :D
4
@Encore Ale daje wolność, hłe hłe.
1
@cules100pro To ma nick cules100pro :D
5
Uważam, że to ja jednak jestem największym zwycięzcą dzisiejszego wieczora, gdyż pokonałem 7 rund. Tfu, 7 piw.
1
Soldić znokautował jednym ciosem, niczym irlandzki Cygan Brad Pitt w filmie "Snatch". :D
1
Mamed sam sobie winien. Wyłapał lutę, i zamiast cofnąć się, przetrwać do końca rundy, to poszedł na morderczą wymianę. ;)
0
Ale bitka, jak w lasku za szkołą.
0
@SelloutCrowd Podejrzewam, że może chodzić o jego udział w ciemnych interesach. ;)
4
Da da da da da eto Kavkaz!
0
@tomek8756 Za dużo znudzonych mężatek Ci w głowie. ;)
3
@Adi123456789 Spojrzenie, niczym Christian Bale w "American Psycho".
1
Czyli dobrze, że sobie poszedłem z browarkiem do łazienki ogolić łeb. :D
2
@puyol_presidend5 Ooo Deco, ooo.
1
@Gaucho Obie strzelą.
2
Dobranoc.
1
Prezentów w tym roku nie będzie.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMzQ5MzQwNTEwMDphb7ieYCRFIfdW4Uk
1
@JimMorrisonFCB Jeszcze dodałbym Emotion 98.3 z Vice City. :)
3
Radio X z GTA San Andreas. Wspomnienia.
0
@Odcinkowy Na szczęście są jeszcze zagraniczne streamy.