0

@ElKamil Zobaczymy, być może pomogłaby rywalizacja w drużynie, w "najgorszym" wypadku pozostanie zmiana miejsca. Pozdrawiam. :)

0

@norbi77 Załóżmy, że będzie nowy bramkarz. Co dalej, jak obrona kuleje, a w ataku bramki nie możemy zdobyć? Naszym problemem nie jest tylko jedna formacja.

0

@busquets5 Poczekamy, zobaczymy. Uważam, że Marc to fachowiec najwyższej klasy i jeszcze będziemy zachwyceni jak dawniej jego interwencjami. Ale to tylko moja opinia. :)

0

@Kondziubarca Messi też jest bez formy od pewnego czasu. To znaczy, że już nigdy nie będzie grał na swoim poziomie? :)

0

@busquets5 Noo, masz słabszy okres - to cię wymienimy na innego. I właśnie w taki sposób zanikamy jako drużyna, a stajemy się ekipą najemników...

1

@FCB24 Niektórzy już chyba zapomnieli, jakiej klasy jest to bramkarz i co wyprawiał. W dodatku najlepsze lata jeszcze przed nim. Wystarczy, że odzyska formę, a gra bramkarza często idzie w parze z grą drużyny...

1

@ElKamil No tak, cała drużyna z obroną na czele daje dupy, to sprzedajmy bramkarza.

1

@Ojciec5tkidzieci To teraz czekamy na 4 bramy Fiory. :D

1

@Cariones To raczej na luzaczku. W sumie przez tych 10 minut już mógł paść. :)

2

@Ojciec5tkidzieci Mi chodzi jakieś 3:2 po głowie wymęczone w końcówce. :D

1

Fiorentina - Sassuolo, tu będzie tego południa się działo!

0

@agaFCB Butla wina. :D

4

@Encore Ale daje wolność, hłe hłe.

1

@cules100pro To ma nick cules100pro :D

5

Uważam, że to ja jednak jestem największym zwycięzcą dzisiejszego wieczora, gdyż pokonałem 7 rund. Tfu, 7 piw.

1

Soldić znokautował jednym ciosem, niczym irlandzki Cygan Brad Pitt w filmie "Snatch". :D


1

Mamed sam sobie winien. Wyłapał lutę, i zamiast cofnąć się, przetrwać do końca rundy, to poszedł na morderczą wymianę. ;)

0

Ale bitka, jak w lasku za szkołą.

0

@SelloutCrowd Podejrzewam, że może chodzić o jego udział w ciemnych interesach. ;)

4

Da da da da da eto Kavkaz!

0

@tomek8756 Za dużo znudzonych mężatek Ci w głowie. ;)

3

@Adi123456789 Spojrzenie, niczym Christian Bale w "American Psycho".

1

Czyli dobrze, że sobie poszedłem z browarkiem do łazienki ogolić łeb. :D

2

@puyol_presidend5 Ooo Deco, ooo.

1

@Gaucho Obie strzelą.

2

Dobranoc.


1

1

@JimMorrisonFCB Jeszcze dodałbym Emotion 98.3 z Vice City. :)


3

Radio X z GTA San Andreas. Wspomnienia.


0

@Odcinkowy Na szczęście są jeszcze zagraniczne streamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?