cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamiVeB Ostatnio sobie wspominałem w pracy... Szkoda wszystkich, również jego córki (rocznik 2006). :(
3
@Pawel13sz Do tego świetna sylwetka!
https://i.pinimg.com/originals/f7/4d/ff/f74dff301f2c970255a44696057d36f8.png
2
@Przemek2323 Jacek był lepszym z braci, niż placek.
1
„Mogę podsumować wszystko, czego dowiedziałem się o życiu, w paru słowach: ono toczy się dalej.“ — Robert Frost.
0
Portugalia - Holandia w futsalu w TVP Sport.
1
@MesQueUnClub96 Brakowało jeszcze tylko lajkonika w stylu Jorginho.
0
Co ta Fiorentina...
3
@Chaoss Szafa gra!
4
Browarek wchodzi jak ta lala.
0
Normalnie aż mi staną.
0
Ale nas gwałco.
1
@MichalZZZ Czarna pantera.
0
@norbi77 Chyba mam niemieckie poczucie humoru. :(
0
@Blanco16 :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDIyMDE0NDgyMDEwMDo17xmGqlOR-H7odNg
2
Wieje jak w kieleckim.
2
@PatrychoO Mam ten mecz na dysku. Uwielbiam do niego wracać. ;)
1
@Adi123456789 Myślę, że Lewandowski potrafi sobie wiązać buty. :)
0
@Pawci023x Viaplay.
0
@koziar Mourinho odszedł, autobus został.
3
Grealish cienias lobikiem nie umie.
3
@Vebrol Bo jesteś lepszy, w ilości żelu nakładanego na główkę. ;)
0
@!34RC3!_0N4 No, chłopie, jak Ty jesteś dumny po porażce, to nie jest dobrze. :D Chciałeś napisać wierny. ;)
1
@ranger3120 nie sondzę
1
Arthur wszedł w 64 minucie i już oddycha rękawami.
1
Nie dziwię się, że Mourinho jest siwy.
1
Boli Was wielki Wojciech Szczęsny?
1
Siwy się zagotował? :D Bo nie oglądam.
0
@FCB24 Liga włoska od pewnego czasu stała się ligą hokejową. :D
1
@Medium Kebsy.
0
@Kondziubarca Fajdek się sfajdał w gacie.