0

Sane, co ten chłop wyprawia z obrońcami.

1

Pięknie to szczur rozegrał.

0

Nejmaa, co Ty robisz chłopaku.

0

@Joe_Pesci Racja, często się kładzie.

0

Jak dobrze, że Son odzyskał przytomność.

0

Ten Son leży jak porażony prądem.

0

@Cvzx Przepraszam. Postawiłem po golu, że następnego strzelą. Mea culpa. :)

0

To mi weszło, a gol Barcy w 2 połowie po kursie 1.8 nie. :D
https://zapodaj.net/images/ad289adf4139d.png

3

Czym wy się podniecacie. Graliśmy jak łajzy.

2

Ta strona jest śmieszna. Niby nowoczesna, a wywala podczas meczu.

1

@Przemek2323 Gdy to przeczytałem, to i mi się zachciało!

0

I tak byśmy dostali od tego Liverpoolu. :D

0

Piękny Real z Madrytu!

0

Co jak co, ale podanie i przyjęcie piękne.

0

Skoro nie ma faulu, to kartka za symulkę, proste.

1

Nie ma już czasu na wymówki, musimy rozbijać takie drużyny trzy jajo.

1

Sędzia chyba no habla español.

11

Ten Glik już zmachany jak bokser w 12 rundzie.

1

@PizzerMan Nieprawda, graliście lepiej!

1

Ale faulujoo, o matko bosko.

1

Działa Wam transmisja na stronie TVP Sport?

2

Zanim oddał strzał, zjepałem go, że w Bayernie by strzelił!

0

Świetna gra w obronie, palce lizać.

1

Im strzelać nie kazano.

1

Tacy bracia, a nie chcieli grać na remis!

0

@TheNekro94 Dobry pomysł. I tak mnie tu nic nie trzyma.

1

@Rust_Cohle Odkąd robią w rękawiczkach, i tak nie smakuje już tak samo.

22

"Chodzi drużyna jak sprężyna". :D

3

Fernandez, przestań mi Lengleta prześladować!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?