cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sane, co ten chłop wyprawia z obrońcami.
1
Pięknie to szczur rozegrał.
0
Nejmaa, co Ty robisz chłopaku.
0
@Joe_Pesci Racja, często się kładzie.
0
Jak dobrze, że Son odzyskał przytomność.
0
Ten Son leży jak porażony prądem.
0
@Cvzx Przepraszam. Postawiłem po golu, że następnego strzelą. Mea culpa. :)
0
To mi weszło, a gol Barcy w 2 połowie po kursie 1.8 nie. :D
https://zapodaj.net/images/ad289adf4139d.png
3
Czym wy się podniecacie. Graliśmy jak łajzy.
2
Ta strona jest śmieszna. Niby nowoczesna, a wywala podczas meczu.
1
@Przemek2323 Gdy to przeczytałem, to i mi się zachciało!
0
I tak byśmy dostali od tego Liverpoolu. :D
0
Piękny Real z Madrytu!
0
Co jak co, ale podanie i przyjęcie piękne.
0
Skoro nie ma faulu, to kartka za symulkę, proste.
1
Nie ma już czasu na wymówki, musimy rozbijać takie drużyny trzy jajo.
1
Sędzia chyba no habla español.
11
Ten Glik już zmachany jak bokser w 12 rundzie.
1
@PizzerMan Nieprawda, graliście lepiej!
1
Ale faulujoo, o matko bosko.
1
Działa Wam transmisja na stronie TVP Sport?
2
Zanim oddał strzał, zjepałem go, że w Bayernie by strzelił!
0
Świetna gra w obronie, palce lizać.
1
Im strzelać nie kazano.
1
Tacy bracia, a nie chcieli grać na remis!
1
@sintesox To co my mamy powiedzieć?
https://www.google.pl/amp/s/www.wprost.pl/amp/507484/afera-tasmowa-bienkowska-za-6-tys-zl-to-pracuje-zlodziej-albo.html
0
@TheNekro94 Dobry pomysł. I tak mnie tu nic nie trzyma.
1
@Rust_Cohle Odkąd robią w rękawiczkach, i tak nie smakuje już tak samo.
22
"Chodzi drużyna jak sprężyna". :D
3
Fernandez, przestań mi Lengleta prześladować!