0

Na stronie TVP Sport leci od początku Argentyna - Chile.

1

Obyło się bez niespodzianki, nie wygraliśmy w meczu inauguracyjnym.

2

Błąd trenera, nie ściągając go w przerwie. To była tykająca bomba.

10

A na trybunach polski Hugh Hefner wśród króliczków.

0

@kazbychu Albo na kacu.

0

Z tylu nikogo nie ma, z przodu nikogo nie ma. Gdzie oni biegają? :D

3

Krycha zayebał jak z piątki.

0

Klich lepiej niech wrzuca za tego Jóźwiaka, przynajmniej na głowę.

1

Słowacji drużyna chodzi jak sprężyna!

2

Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził.

0

Jóźwiak nie potrafi dokładnie dograć na parę metrów… A potem Krycha musi ratować i fauluje.

0

Rybus 1.73 cm zamykał akcję… zamiast grać na Lewego

0

To co? W Bayernie by strzelił? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

4 mecze odbębnione, w końcu można iść spać.

1

Ukraina to by nas aktualnie pozamiatała.

1

Bramkarz mógł wyjść jeszcze dalej.

6

Ten zaś myli Holendrów z Hiszpanami. Kolejny komentator z wczesnym stadium Alzheimera.

1

@Lathspell Ogólnie, to ich młodsze sekcje też grają ładnie dla oka. Mają przyszłościowych graczy.

1

@NaFazieHitman Albo w mamrze.

0

@dniel Pewnie zaraz pójdzie kontra Chorwacji i tyle będzie z ich ciśnięcia.

1

@dniel Ha ha. Nie dojechałem na spotkanie. :D

1

@AmigoBlancos Albo polski Krzysiu Ibisz.

0

Lukaku jak już pójdzie, to nie ma uja we wsi.

0

@Barcaa12 Bo kwadratowy.

1

@Wojcio Włączyć, czy wyłączyć? :)

0

@Kamilos84 Stawiałem 30 sekund przed rozpoczęciem. Bałem się, że nie zdążę. :)

0

Kurs 1.72 na bramę Lukkaku/Mertens to była promocja.

0

Szanse na łamaka spadły do 0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?