cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na stronie TVP Sport leci od początku Argentyna - Chile.
1
Obyło się bez niespodzianki, nie wygraliśmy w meczu inauguracyjnym.
2
Błąd trenera, nie ściągając go w przerwie. To była tykająca bomba.
10
A na trybunach polski Hugh Hefner wśród króliczków.
0
@kazbychu Albo na kacu.
0
@Gomess https://i.iplsc.com/robert-lewandowski-w-koszulce-reprezentacji-niemiec/0004YD6CA070GA2F-C122-F4.jpg
0
Z tylu nikogo nie ma, z przodu nikogo nie ma. Gdzie oni biegają? :D
3
Krycha zayebał jak z piątki.
0
Klich lepiej niech wrzuca za tego Jóźwiaka, przynajmniej na głowę.
1
Słowacji drużyna chodzi jak sprężyna!
2
Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził.
0
Jóźwiak nie potrafi dokładnie dograć na parę metrów… A potem Krycha musi ratować i fauluje.
0
Rybus 1.73 cm zamykał akcję… zamiast grać na Lewego
0
To co? W Bayernie by strzelił? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
4 mecze odbębnione, w końcu można iść spać.
1
Ukraina to by nas aktualnie pozamiatała.
1
Bramkarz mógł wyjść jeszcze dalej.
6
Ten zaś myli Holendrów z Hiszpanami. Kolejny komentator z wczesnym stadium Alzheimera.
1
@Lathspell Ogólnie, to ich młodsze sekcje też grają ładnie dla oka. Mają przyszłościowych graczy.
1
@NaFazieHitman Albo w mamrze.
0
@dniel Pewnie zaraz pójdzie kontra Chorwacji i tyle będzie z ich ciśnięcia.
1
@dniel Ha ha. Nie dojechałem na spotkanie. :D
1
@AmigoBlancos Albo polski Krzysiu Ibisz.
0
Lukaku jak już pójdzie, to nie ma uja we wsi.
0
@Barcaa12 Bo kwadratowy.
1
@Wojcio Włączyć, czy wyłączyć? :)
0
@Kamilos84 Stawiałem 30 sekund przed rozpoczęciem. Bałem się, że nie zdążę. :)
0
Kurs 1.72 na bramę Lukkaku/Mertens to była promocja.
0
Szanse na łamaka spadły do 0.