cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Dodałem to tylko jako ciekawostkę.
41
Gol Leverkusen. Przyjęcie trochę jak niegdyś Bergkamp.
0
@MarioVeB! Po bramie samobójczej.
2
@don'T.R.I.P.e U mnie zamiast alkoholu wleciała właśnie woda z cytryną, bukmachera też powoli rzucam, bo zamierzam wyprowadzić się w końcu z domu. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde Pijta cukier. Samo zdrowie.
0
@MESSIah16 Ludzie przez koronawirusa siedzieli razem w domu i jak przyszło co do czego, to nie potrafili się dogadać. W Polsce to samo było. :)
1
@Encore @marcin62 Nie zapomnę, skąd tutaj przybyłem. Nie zapomnę, gdzie się urodziłem.
0
@Quavosk Nie piję od 1.5 miesiąca. :)
20
Zamierzam wejść w ten rok z przytupem i wygrać dziś 250 mln zł w Euro Jackpot, albo przegrać 12,50 zł. Szanse 50%
0
@kkbarca Jackass.
https://i.gifer.com/74bM.mp4
0
5 razy w ciągu 30 minut uśmierciliście Marka.
0
@Esteban_
2
@Zoker Szkoda chłopa. W pracy z kolegami naśladowaliśmy jego krzyk. :/
1
@Khajio Może Luis to też zawodowiec. :D
4
@patry295 Gości nawet do michy nie dopuścił, a jak były mandarynki, to pewnie rzucił się pierwszy.
2
@Bobo25 Ciekawe, ilu z nich to uczestnicy Sylwka w TVP.
3
@NeroTFP Komentarze ciekawsze i słuszniejsze.
https://zapodaj.net/images/f9217cb1cc410.png
1
@PatrychoO A może do tych, co się przemieszczają.
1
@th@les Achtung fajna sprawa. Kiedyś koledze rynnę rozwaliłem.
4
Polacy z roku na rok coraz bogatsi. Nadal strzelają.
1
@barcelona97 Żadnych. Jak coś postanawiam, to tu i teraz. Postanowienia noworoczne w moim przypadku nic nie dawały, a tak małymi kroczkami widzę efekty. :)
4
@IronSanHybrid Dobrzy kumple.
2
@Barca1992 https://zapodaj.net/images/6af0dbf02c0ac.jpg
15
Postanowienia.
https://zapodaj.net/images/fa2172d319aef.png
6
@Pertezm Czyją.
2
Śmiejoo się z nas.
0
Najważniejsze, że 660 podań do 227!
0
Widzę, że słusznie odpuściłem oglądanie kolejnego meczu. Dziadów część kolejna.
3
@YoNoEntiendoNada Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna.