cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 Dawno nie oglądałem tego wariata. Łapka leci.
7
Ja rozumiem zabawę z tymi statusami, ale „trener siłowy Busquetsa w 2020” to już lekka przesada.
1
@Nigaki I pewnie byłby to Twój.
0
@kacperowski20 To trochę dziwna i natarczywa ta rozmowa, skoro Leo zlewał te pytania. :)
1
To ma być wywiad? Chyba złote myśli. Przestałem czytać w połowie. Czy myślisz o śmierci? Czy Twoje dzieci przychodzą do łóżka? Ja p...
0
@matirix20 Ja przez ostatnich kilka lat trochę zaniedbałem swój zdrowy styl życia, więc pora wrócić do tego.
1
@Wossi61FCB Nie wiem, co było powodem jego ucieczki, ale trochę przykro, gdy wydaje ci się, że jedynym wyjściem jest odebranie sobie życia.
0
@matirix20 U mnie podobnie. I wiesz co? Czuję się znakomicie. :)
0
@zadafcb Muszę Cię zmartwić, od 2015 nie jest pannicą. :)
1
@masq Ten pierwszy na pewno warto. Dodam, że jest historia oparta na faktach. Osób, które zostały później ułaskawione przez naszych prezydentów.
0
@masq "Symetria" to bardzo dobry film. "Dług" na pewno widziałeś. Warto jeszcze obejrzeć "Samowolka" z dziedziny gnębienia ludzi.
0
@kubinho1032 Dzięki za statystyki. Teraz przy każdym karnym będę jeszcze bardziej patrzył mu na ręce. Tfu, nogi. :)
5
@Yosemite Ależ to był dzik z parciem na bramkę.
6
@FafitFCB Zrozumiesz za 33 lata. :)
1
@Chwytliwy Dokładnie. Najtrudniejsze dla bramkarza są mocne strzały po ziemi w róg bramki.
2
@tommyVERceti Mam tak od 10 lat. Pogłębiający się okres stagnacji bez światła w tunelu. Nie będę Cię pocieszał i pisał, że będzie dobrze, bo to puste frazesy. Tak czy inaczej, może warto poprosić o pomoc specjalistów, a nie wszystko dusić w sobie, jak ja to robię. Nie żalę się, czy coś, bo ten okres mam już chyba za sobą. Po prostu już sobie wegetuję w tym moim życiu. :)
Z tego, co piszesz, z kimś już o tym rozmawiałeś - i bardzo dobrze. Pójdź o krok dalej, zanim nie jest za późno.
0
@Chwytliwy Śmiem twierdzić, że bardziej powinien skupić się nad efektywnością strzału, bo rozbieg to on ma efektowny. ;D
3
@Chwytliwy Nie no, proszę Cię. Chłop zmarnował już kilka karnych w ostatnim czasie. Nie ma tego czegoś, co miał jego trener. :)
2
Ten Jorginho jest żałosny. Lampard powinien nauczyć go rzutów karnych.
0
@zadafcb Niech żyją świąteczne kłótnie rodzinne. < 3
0
Dałem over 1.5 gola w I połowie po kursie 2.70. Za zwycięstwo Chelsea był kurs 1.76 (4.90 na Arenal). Naprawdę nie wiem, skąd oni te kursy biorą, mimo że obie drużyny nie są w najwyższej formie.
1
@SuperPatsonFCB I słusznie, że ogarnęła. Wzajemnie! :)
10
Bruno Fernandes jest piękny!
0
@FCBMati10 A w dokumencie nie może być wywiadu? ;p
1
@Yosemite Bo Solksjaer sam wie, jak to było w roli świetnego rezerwowego.
„Solskjaer ma jednak tendencję do czekania. Norweg większość swoich zmian w tym sezonie dokonał między 70 a 79 minutą. Średnio pierwszy rezerwowy dostaje szansę gry w 62. minucie. Bardzo rzadko zdarza się, aby menedżer wpuścił kogoś przed upływem godziny”.
6
@Tomo1989 Postawiłem na ich gola w 2. połowie, więc normalka.
1
@emeu Bo La Rambla to najlepsze, a zarazem najgorsze, co spotkało tę stronę.
1
@michaleu Nie wiem, o co chodzi, bo przysnąłem w przerwie meczu, ale plusuję.
0
Barnes huknął jak z armaty. De Gea spóźniony.