0

@Jordi10 Nudny to się zrobił Ronnie z tymi swoimi treningami i nudną grą w ostatnim czasie, za to Mark pokazał wczoraj Ronniemu, jak gracz z topu powinien był wygrać z Chińczykiem.

1

@Chakalaka Ronnie znów zaczyna te swoje treningi... W takim tempie, to do jutra będą grać.

0

@Nonameforlife Liczysz wrzutki Realu?

3

No, to jutro finał Selby - O’Sullivan. Będzie się działo.

1

Lemar w stylu Griezmanna.

4

@sebo939 Chyba swoje w spodenkach.

0

@Unique Taaaaaak?
@Firestone On z Podlasia, wybacz mu.

0

@Encore Chyba najpierw był spalony.

1

Co ten Sterling ma na łbie.

4

@Janiama Niesamowite osiągniecie Polaka.

1

@Chakalaka Dał mu fory na początek. Czekamy na drugi półfinał.

2

@Chakalaka Li chyba nie popełni błędów Dinga i zaskoczy Ronniego, który ewidentnie gra już tylko dla zabawy.

0

@Foton Ja bym jeszcze dodał opaskę zasłaniającą oczy, żeby było ciężej wyjść z progu.

14

Akurat czarnemu kazali położyć się pod murem. Toć to rasizm!

2

Niby człowiek wiedzioł, a jednak trochę się łudził.

0

Lenglet i zaliczenie skoku przez kozła.

0

Maszyna to jednak maszyna!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja już chyba nie mam nerwów na tę piłkę. Pora wracać do snookera.

0

Sędziemu w Paryżu tylko Barca została na kuponie.

5

@Criss18Barca Nieśmiertelność to największa kara, jaką mógłbym sobie wyobrazić.

1

@msmsms Ziobro prześladował mu rodzinę, łagodnie mówiąc. :D

1

@zadafcb Przykro. Akurat wczoraj wieczorem oglądałem Kogel Mogel.

1

@ksobi Zgadzam się. Tylko on tak naprawdę wie, na co go stać. Albo wypali, albo się spali.

3

@Ojciec5tkidzieci A od przyszłej kolejki wszyscy będą klękać za atak rasistowski jak w Anglii.

1

@Zieliniak I później taki gigant szybko zweryfikuje umiejętności takiego piłkarza, po czym pokornie wróci do słabszej drużyny, albo pójdzie na wypożyczenie.

1

@DonMatteo901 Dopiero co przedłużył kontakt z Cagilari do 2024. Jeśli chce być dobrym obrońcą, to włoska liga będzie najlepszym nauczycielem.

0

@Robert17 Po pracy wygeneruję Ci linki premium do pobrania filmu w Full HD.

3

@Kusco15 Tyson zaprezentował się znacznie lepiej i chyba nikt nie ma wątpliwość, że zasłużył na wygraną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?