cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jordi10 Nudny to się zrobił Ronnie z tymi swoimi treningami i nudną grą w ostatnim czasie, za to Mark pokazał wczoraj Ronniemu, jak gracz z topu powinien był wygrać z Chińczykiem.
1
@Chakalaka Ronnie znów zaczyna te swoje treningi... W takim tempie, to do jutra będą grać.
0
@Nonameforlife Liczysz wrzutki Realu?
3
No, to jutro finał Selby - O’Sullivan. Będzie się działo.
1
Lemar w stylu Griezmanna.
4
@sebo939 Chyba swoje w spodenkach.
0
@Unique Taaaaaak?
@Firestone On z Podlasia, wybacz mu.
0
@Encore Chyba najpierw był spalony.
1
Co ten Sterling ma na łbie.
4
@Janiama Niesamowite osiągniecie Polaka.
1
@Chakalaka Dał mu fory na początek. Czekamy na drugi półfinał.
2
@Chakalaka Li chyba nie popełni błędów Dinga i zaskoczy Ronniego, który ewidentnie gra już tylko dla zabawy.
0
@Foton Ja bym jeszcze dodał opaskę zasłaniającą oczy, żeby było ciężej wyjść z progu.
14
Akurat czarnemu kazali położyć się pod murem. Toć to rasizm!
2
Niby człowiek wiedzioł, a jednak trochę się łudził.
0
Lenglet i zaliczenie skoku przez kozła.
0
Maszyna to jednak maszyna!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja już chyba nie mam nerwów na tę piłkę. Pora wracać do snookera.
0
@333tricampeones333 Lenglet.
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/05/trzymaj-wypadl-ci_2016-05-22_10-56-56.jpg
0
Sędziemu w Paryżu tylko Barca została na kuponie.
5
@Criss18Barca Nieśmiertelność to największa kara, jaką mógłbym sobie wyobrazić.
1
@msmsms Ziobro prześladował mu rodzinę, łagodnie mówiąc. :D
1
@zadafcb Przykro. Akurat wczoraj wieczorem oglądałem Kogel Mogel.
1
@ksobi Zgadzam się. Tylko on tak naprawdę wie, na co go stać. Albo wypali, albo się spali.
3
@Ojciec5tkidzieci A od przyszłej kolejki wszyscy będą klękać za atak rasistowski jak w Anglii.
1
@Zieliniak I później taki gigant szybko zweryfikuje umiejętności takiego piłkarza, po czym pokornie wróci do słabszej drużyny, albo pójdzie na wypożyczenie.
1
@DonMatteo901 Dopiero co przedłużył kontakt z Cagilari do 2024. Jeśli chce być dobrym obrońcą, to włoska liga będzie najlepszym nauczycielem.
0
@Robert17 Po pracy wygeneruję Ci linki premium do pobrania filmu w Full HD.
3
@Kusco15 Tyson zaprezentował się znacznie lepiej i chyba nikt nie ma wątpliwość, że zasłużył na wygraną.