0

@bixmix Ohydnie to wyglądało. :D

0

Rywalowi Trybsona oderwało się ucho. :x

0

Dawaj, Trybson!

0

@tristan87 Który rejon kraju?

1

Ramos korzystnie wygląda w masce bez tych łoniaków.

10

@MasnyTed Chciał sprawdzić, czy prawdziwe.

0

Hazard poszedł na samolot do Anglii. Nie będzie grał w lidze z takimi sędziami.

0

Nie ma się coś śmiać, jutro nas mogą okraść. Poziom sędziów w tej lidze to dno i kupa mułu.

1

Ramos nie gra, więc ilość karnych w meczu musi się zgadzać.

2

U mnie właśnie pada pierwszy śnieg.

1

@MesQueUnClub96 Ten Szczęsny to jest totalna porażka, przez którą skoki oglądam w Eurosporcie.

0

@Zip Nie zapominajmy o fantastycznej grze Chilijczyka.

0

Brama Gaglirdiniego na 0:3 dla Interu.

https://streamable.com/qutzql

11

Neuer sam prowokuje takie sytuacje, w których serce klęka, wiem.

0

@Coutinho007 Po raz drugi. :)

1

@Damian11 Fajnie, że potrafisz poddać się samokrytyce. :D

2

@BorzyKrzys Niemiec i tyle.

2

@viscajasiek Zagrali dobry mecz z Leicester, po czym dali dupy z Atalantą, nie oddając strzału. Weź tu ich zrozum.

1

@ranger3120 Wiecie, co robić przy następnych wyborach. ( ͡o ͜ʖ ͡o)

1

@Barca1992 A Czesi obniżyli.

1

@Stasik91 Jeśli chodzi np. o Lagunę II, Renault bardzo dokładnie przeanalizowało porażkę, jaką była dla koncernu. Przed wprowadzeniem do produkcji "trójka" została wnikliwie przetestowana, co zaprocentowało. Lista poważnych usterek jest krótka. Najpopularniejszą są obracające się panewki w dieslu 1.5.

1

@SonBarcaGoku Poważne awarie to przeszłość - Renault opanowało nawet kapryśną niegdyś elektronikę. Oczywiście zdarzają się usterki czujników czy awarie osprzętu diesli. Renault bardzo dokładnie przeanalizowało swoje poprzedni wpadki.
Renault od pewnego czasu jest w czołówce polecanych aut w różnych pismach, biorąc pod uwagę stosunek niezawodności, funkcjonalności, czy kosztów utrzymania. Czego o Niemcach nie do końca można stwierdzić. :)

0

@IronSanHybrid Sztab szkoleniowy lub komisja Macierewicza.

4

1

@AlexDark00 Dobranoc.

0

@AlexDark00 Wydaje Ci się. :)

0

@AlexDark00 Nic. I żeby nie było, ja nic do niego nie mam, tylko obserwuję. :)

0

@Ghotti Coś tam się w ogóle dzieje?

28

Tak czytam i wychodzi na to, że Maradona był bardziej święty od JP II na tej stronie.

0

@tristan87 I to powinien być przypięty u góry, a zarazem ostatni post dzisiaj na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?