1

@Encore Przeczytałem lekturę z gorących dyskusji przy muzyce. Teraz piję zimne browary i oglądam Kanapwoców, ale żarcie w lodówce nie daje mi spokoju. Chyba zaraz sprawdzę, czy aby na pewno żarówka dobrze świeci.

1

Był to kolejny odcinek Prowokacji Betlejewskiego. Dziękuję za udział, można się rozejść.

0

Spokojna nutka na noc. Edguy - Down to the Devil


1

@Jakchcesz Kobieta powinna potrafić tylko 70 rzeczy. Gotowanie i 69.

0

@tristan87 Nawet nie pytam o kolor upierzenia. :D

0

@Transu96 Zamiast owieczek, policzysz dziś zmarnowane karne. :)

1

@Keson Za stary jestem na walkę na literki. Wolę takie rozwiązania. :D


1

@Transu96 Gdy już wydrukuję, to na pewno się zgłoszę, bo jest Pan w tej lekturze postacią barwną, a zarazem tragiczną.

5

Gorąca dyskusja z naszym zdobywcą Złotej Piłki ma 169 odpowiedzi. :o
Miałem obejrzeć Kanapowców, ale chyba przeczytam tę lekturę.
Edit. Jestem po 30 komentarzach, Chyba wydrukuję to sobie na kartkach A4, oprawię jak książkę i będę czytał, gdy będzie mi smutno. :D

1

@Hubso Żyję w tym kraju, to większe wyzwanie przez miesiąc w tym okresie, niż trening mma. Wzajemnie.

0

@Hubso No, i za serce do walki mu chwała, ale powinien ustąpić ringu młodszym, bo każda jego przegrana to ciężki nokaut. Dziś powinien podziękować sędziemu.

0

@Hubso Cały czas piję do tego, że taki Mamed po 10 miesiącach przerwy (od przegranej z Askhamem) wrócił w wielkim stylu i znokautował Anglika. Żeby chociaż Materla trafił kilka razy, to bym się nie przyczepił, ale chłop w ogóle nie ogarniał. Co on sobie myślał, że będzie punktował Soldića? Mamed wjechał w Anglika na wściekłej k****e bo wiedział, że zostanie znokautowany, jeśli nie zrobi tego pierwszy.

0

@Hubso Nie zapominaj, że bycie na szczycie to ciągła praca. Jest legendą? OK, ale to nie upoważnia do tego, żeby zdrowo ocenić formę i przygotowanie do walki. Chłop ma 36 lat. Pora pomyśleć o zdrowiu, a tytuły zostawić młodszym.

1

@xVENUMx Chłop nieprzygotowany jak uczniowie po wakacjach. Mamed jakoś miał jaja i powrócił w wielkim stylu, a ten w ogóle nie wyciąga wniosków po przegranych.

0

@APRA Materla to już poziom Fame MMA. :D

0

@Hubso Kompletnie nie był przygotowany. Mamed był w dużo gorszej sytuacji, długo nie walczył, poza tym dostał wcześniej od Askhama, a mimo to wrócił i znokautował w pięknym stylu Anglika. Materli ostatnio więcej w mediach społecznościowych, niż na treningach. Lubię go, ale nie możemy ciągle bić mu brawo i żałować jego przegranych za nazwisko. Wygrał lepszy.

13

Gdyby sędzia nie przerwał, znowu powstałby taki mem.

https://zapodaj.net/images/fb97cb19e71e0.jpg

0

@HolyGoalie97 Nie przygotował się chłop w ogóle.

0

Materla powoli staje się memem.

0

@xVENUMx Szybciej, bo już wchodzą do ringu.

0

Chyba że Materla zrobi niespodziankę jak Mamed.

0

Narkun wygrał w 2. rundzie poprzez duszenie.

0

Narkun chyba nie docenił rywala.
W 2. rundzie na szczęście się poprawił.

0

@NaFazieHitman O Panie, stary koń. :D

2

@Fawrf Wybitnych komików tu mamy. :D

0

Ostatnie dwie walki. Narkun, następnie Materla.

0

Prawdziwy kapitan.

0

Dwie laski w parterze. Najciekawszy moment tego pojedynku.

4

Dobrze temu Sergio Lamusowi.

0

Teraz walka underdoga, jak sama siebie nazwała. Język polski taki bogaty, a słów brakuje tym zawodnikom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?