4

Dobrze temu Sergio Lamusowi.

0

Teraz walka underdoga, jak sama siebie nazwała. Język polski taki bogaty, a słów brakuje tym zawodnikom.

1

@Gaucho Gość złamał kość w nodze na początku i walczył dalej.

0

@kuz Lepiej! Pod remizą najpierw są tańce ciągańce. :D

1

Wrzucam Wam nokaut Polaka. Niestety to ten na glebie.
https://streamable.com/t0iw11

0

Ale nokaut Rajewskiego przez Pejića!

1

Daniel Torres, jaka reakcja po zwycięstwie. I to nad Niemcem. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@piotrek1315 Polsat Sport i TVP Sport.

1

@Wossi61FCB Nic na to nie poradzę, że mnie nosi na widok takich kobiet. :D

0

@NaFazieHitman Jestem no lifem. Musiałem sprawdzić, kto to.

0

@Kusco15 Tylko nokaut uratuje Materlę przed nokautem. :)

1

@Wossi61FCB Chętnie ją pocieszę.

3

@Wossi61FCB Od niego za to wódę czuć, odkąd gra w Rosji. :D

2

No, to Ruchała z góry. :D
Dobra pierwsza walka. Wyruchał przeciwnika dźwignią łokciową.

1

@Barca1992 Ja tłuczę KSW, :)

1

@Bartunek Tak. Widać, ze wiele Cię łączy z Baelish'em. :D

2

Ta radość, gdy podczas wyciągania zimowej kurtki znajdujesz 5 dyszek w kieszeni. :)

1

Podczas meczu Kolumbia - Urugwaj pojawiają się urywki z gry treningowej jakiegoś młodziana Barcelony. Mam nadzieję, że tym razem w końcu wyrośnie nam talent na skalę światową.

https://www99.zippyshare.com/i/lvFEFF2Y/1404931/aassa.jpg

0

@ShawnC Tak jest, kumplu. I niesamowicie doświadczony w obronie Godin. Chłop jest niezniszczalny.

0

Wyborny meczyk. Po jednej stronie James Rodriguez, Juan Cuadrado, Duvan Zapata, Luis Muriel. Po drugiej Luis Suarez, Edison Cavani, Lucas Torreira. Od dawna jestem pod wrażeniem, jak w niespełna 3.5 milionowym państwie pokazywali się tacy gracze jak Diego Forlan, Luis Suarez, czy nawet Edison Cavani.

1

@PatrychoO Tylko Hallelujah!


0

Cavani puścił szczura po ziemi, i nie mowa tu o Suarezie.

0

4

@Yosemite Uwielbiałem go oglądać w Arsenalu. W sumie wtedy zaczynałem ligę angielską oglądało się na czymś takim jak Wizja. Henry miał to do siebie, że wszyscy wiedzieli o tym, że strzeli dołem po długim słupku, a i tak to robił.


1

@Janiama Tak uważam. Pamietam również nasze spotkania z Santosem, w którym grał jeszcze Neymar. No, po prostu chłopcy we mgle.

3

@Yosemite To co dopiero powiedzieć o liczbach Pele w lidze ogórkowej. Nastukał goli w amatorskiej lidze i uważany jest przez wielu na równi z Messim...

0

@ElTomas Od początku piszę, że nie powinien aktualnie grać. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?