cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobrze temu Sergio Lamusowi.
0
Teraz walka underdoga, jak sama siebie nazwała. Język polski taki bogaty, a słów brakuje tym zawodnikom.
1
@Gaucho Gość złamał kość w nodze na początku i walczył dalej.
0
@kuz Lepiej! Pod remizą najpierw są tańce ciągańce. :D
1
Wrzucam Wam nokaut Polaka. Niestety to ten na glebie.
https://streamable.com/t0iw11
0
Ale nokaut Rajewskiego przez Pejića!
1
Daniel Torres, jaka reakcja po zwycięstwie. I to nad Niemcem. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@piotrek1315 Polsat Sport i TVP Sport.
1
@Wossi61FCB Nic na to nie poradzę, że mnie nosi na widok takich kobiet. :D
0
@NaFazieHitman Jestem no lifem. Musiałem sprawdzić, kto to.
0
@Kusco15 Tylko nokaut uratuje Materlę przed nokautem. :)
1
@Wossi61FCB Chętnie ją pocieszę.
3
@Wossi61FCB Od niego za to wódę czuć, odkąd gra w Rosji. :D
0
@SkN https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/909570/francuzi-powaznie-oslabieni-znamy-powod-absencji-kyliana-mbappe
2
No, to Ruchała z góry. :D
Dobra pierwsza walka. Wyruchał przeciwnika dźwignią łokciową.
1
@Barca1992 Ja tłuczę KSW, :)
1
@Bartunek Tak. Widać, ze wiele Cię łączy z Baelish'em. :D
2
Ta radość, gdy podczas wyciągania zimowej kurtki znajdujesz 5 dyszek w kieszeni. :)
7
@sebasek99 Wykop :D Pamietam ten post.
https://www.wykop.pl/wpis/53254297/zadzwonilem-wczoraj-do-mojej-dziewczyny-bo-chciale/
1
Podczas meczu Kolumbia - Urugwaj pojawiają się urywki z gry treningowej jakiegoś młodziana Barcelony. Mam nadzieję, że tym razem w końcu wyrośnie nam talent na skalę światową.
https://www99.zippyshare.com/i/lvFEFF2Y/1404931/aassa.jpg
0
@ShawnC Tak jest, kumplu. I niesamowicie doświadczony w obronie Godin. Chłop jest niezniszczalny.
0
Wyborny meczyk. Po jednej stronie James Rodriguez, Juan Cuadrado, Duvan Zapata, Luis Muriel. Po drugiej Luis Suarez, Edison Cavani, Lucas Torreira. Od dawna jestem pod wrażeniem, jak w niespełna 3.5 milionowym państwie pokazywali się tacy gracze jak Diego Forlan, Luis Suarez, czy nawet Edison Cavani.
1
@PatrychoO Tylko Hallelujah!
0
Cavani puścił szczura po ziemi, i nie mowa tu o Suarezie.
0
Mocne te auta teraz robią, aż im dachy zrywa.
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/warszawa-wesola-wypadek-na-trakcie-brzeskim-utrudnienia-w-ruchu-4750194
4
@Yosemite Uwielbiałem go oglądać w Arsenalu. W sumie wtedy zaczynałem ligę angielską oglądało się na czymś takim jak Wizja. Henry miał to do siebie, że wszyscy wiedzieli o tym, że strzeli dołem po długim słupku, a i tak to robił.
1
@Janiama Tak uważam. Pamietam również nasze spotkania z Santosem, w którym grał jeszcze Neymar. No, po prostu chłopcy we mgle.
3
@Yosemite To co dopiero powiedzieć o liczbach Pele w lidze ogórkowej. Nastukał goli w amatorskiej lidze i uważany jest przez wielu na równi z Messim...
0
@ElTomas Od początku piszę, że nie powinien aktualnie grać. :)