9

Real zapomniał, że jest VAR i nie walczą o 3 LM z kolei.

1

Karny jak uj.

1

@Artsssfc Powiedz przez megafon, że żądasz okupu. :)

0

@Artsssfc Pewnie Ibry.

1

@AllBundy Żenujące kursy. :)

1

@K23K I ma dobre łydy!

0

@justfootball Ciekawe, czy oddał resztę za zrobienie zakupów.

8

@YoNoEntiendoNada Nie przesadzaj, przyaktorzył.

0

@abram3k To dupa blada. Chociaż VAR jest.

1

Niestety, nawet przy takim wyniku Valencii ciężko uwierzyć, że dowiozą ten rezultat.

1

W Hiszpanii nie ma systemu Goal Line, który automatycznie wysyła sygnał sędziom w takich sytuacjach?

0

Zrobił nam się otwarty mecz, przez co dobrze się ogląda. Podobne spotkanie Valencia rozegrała w derbach z Levante, gdzie był grad goli. Wiadomo, że Real to nie Levante, ale druga połowa zapowiada się niesamowicie ciekawie. Lepszy taki mecz na koniec tygodnia przed pracą, niż usypiające męczenie buły przez Barcelonę.

2

@FafitFCB Bycze jaja!

7

Ten Soler to chyba lubi ryzyko. Drugi strzał w to same miejsce i Courtois był bliski.

0

@MejorCampeones Za długo się zastanawiał przed rym karnym, było widać niepewność.

0

@Pogba Jednak był.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pogba Nie było rykoszeta?

0

@Elosek A idź Ty!

0

@Encore Trochę taki Yaya Toure.

2

@barcelonaLM I co? Nadal żyjemy.

3

Jak dobrze, że środa wolna.

0

@BARCA_FOR_EVER Fajna sprawa. Np. w takiej podświetlanej i szklanej gablotce.

1

@BARCA_FOR_EVER Kupuj. Takie książki szybko się czyta. Jak jesteś żyła to zdążysz w 14 dni i odeślesz. :D

2

@Artsssfc I ta kropka po każdym skrócie. Masakra.

0

@Artsssfc Nas objechali, to i Nietoperze polegną. Co najwyżej strzelą 1 gola, ale obym się mylił i Twoje przeczucia się sprawdziły.

0

@Artsssfc 0:2 lub 1:3

0

@Kondziubarca Dałem over 1.5 w I połowie, więc wyczerpałem limit farta.

0

@panczo A co mnie USA. U nas mamy już dziki zachód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?