cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@stone80 Jakaś przerwa.
49
Dbajcie o swój kręgosłup.
https://zapodaj.net/images/6dc64498fbe05.png
13
7
Moder > Zieliński.
15
@kuz Nigdy walka z Finlandia nie jest równa. :D
1
@MESSIah16 Sam organizował. :D Nie popieram ani wandalizmu, ani masowych spotkań w tym okresie.
0
@busquets5 No, Zieliński to ma jedynie szansę na drybling z bramkarzem.
0
@busquets5 Ty masz problem z tym, że ktoś ma swoje zdanie.
1
@PJ777 Ja to wiem, ale w naszej reprze to chyba gra się za nazwisko, jak Busquets w Barcy.
1
@PJ777 Co się dziwisz decyzji, jak taki Milik dziś na kapitanie.
0
Nie wygramy tego, za mało „okazji”.
0
@busquets5 Tak się ustala od niego skład, że w 3 ostatnich meczach Napoli grał 13, 11 i 16 minut.
0
@Drozdu7 Ten zielony pasek murawy to chyba pod Grosickiego.
0
@busquets5 Bardziej chodziło mi o jego i tak nienajlepszą od dawna formę.
0
@busquets5 Ledwo uszedł z życiem.
0
@kuz Skasowałem, bo później pomyślałem, że może chodzi Ci o konopię. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca1992 Lepiej mądrze człapać, niż głupio biegać. ;)
0
Bochniewicz pewnie wzoruje się na naszym Lenglecie.
0
@AlexDark00 Titanicowi nie pomogły. ;D
31
Ale kot w finale 1 z 10 z nr 3.
333 pkt i 3 zachowane szanse w odcinku, 536 pkt na koniec.
2
@BarcaInfo Pep 20 lat później.
0
@barcowy1899 W Kanale Sportowym na live właśnie padły słowa, że Klopp rozlicza Firmino nie za bramki (bo już dawno by go posadził), a za to, że jego główną siłą jest cofanie się i pomoc w defensywie. Dlatego wyszedł ma City, bo przeciwko takiej drużynie trzeba grać ostrożniej.
3
@DonMatteo901 Kurła, 3 te same posty o Najmanie na jednej stronie. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz skróty w Sport+ i jakoś się kręci.
0
Cieszy wygrana Valencii, nie tylko nad Realem, ale w kontekście chorych decyzji ich właścicieli. Życzę im powrotu do TOP 5, gdzie ich miejsce.
0
@abram3k I prawo? :D
3
@justfootball A Ty tylko po Barcy ciśniesz od początku meczu. :D
2
To kara za łoniaki, zamiast zarostu.