1

Spieprzyliście nam sobotę.

0

Busquets same straty, wypad na ławę! Niech Miralem wchodzi.

1

Cou do zmiany, nic mu nie wychodzi.

0

@against_modern_football Sevilla zasługuje na lepszego obrońcę, ale Espanyol owszem.

1

Najpierw nie wrócił przy 1 golu, teraz karny. Niech idzie pod uj ten Francuzik.

3

Lenglet cymbał to też co mecz coś odwala.

0

Dest dzisiaj the best.

16

Fati zrób mi dziecko!

0

Aby powstrzymać Busquetsa przed piłką.

2

10 lat to wystarczający okres, żeby ponownie zacząć oglądać Spartakusa z serią Krew i Piach. Uwielbiałem ten serial.

0

Widzę, że z ul. Wiejskiej przenieśli się na La Ramblę. :D

3

Cules po przegranej Realu.


0

@Zip Normalnie, pobierasz linki. :)

0

@IronSanHybrid That's what she said!
Pochłonąłem 9 sezonów w kilka tygodni. Wciąga niesamowicie.
@Zip Mogę Ci wygenerować po kolei wszystkie sezony z lektorem do pobrania bez limitu prędkości. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

56

Oj, gdyby był wtedy VAR, gdy zdobywali 3 x LM

4

hahahahahahahahahahhahahaa dobrze im

0

Piękna brama Szczurka!

0

@eltores Kłamiesz!

1

@MrCules A średnia temperatura ciała 38. :D

1

@eltores Przy 3:0 dla Was nie płaszczyłbyś się. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GIGAKOKS Marian Paździoch, czy to Ty?

0

@kodi77 Chyba w hełmie. :D

0

Po prostu chłopaki nie chcą zarazić się koroną i kryją 2 metry od rywala.

3

Można wyłączyć.

0

@Arkadio90 Stary, obsrałem się po tym co napisaliście i dałem wygraną Realu z handicapem. :D Jestem looser.

0

1

Dobranocka z czymś spokojnym. :)


0

@german_17 Jednak warto zaryzykować kurs.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?