cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spieprzyliście nam sobotę.
0
Busquets same straty, wypad na ławę! Niech Miralem wchodzi.
1
Cou do zmiany, nic mu nie wychodzi.
0
@against_modern_football Sevilla zasługuje na lepszego obrońcę, ale Espanyol owszem.
1
Najpierw nie wrócił przy 1 golu, teraz karny. Niech idzie pod uj ten Francuzik.
3
Lenglet cymbał to też co mecz coś odwala.
0
Dest dzisiaj the best.
16
Fati zrób mi dziecko!
0
Aby powstrzymać Busquetsa przed piłką.
2
10 lat to wystarczający okres, żeby ponownie zacząć oglądać Spartakusa z serią Krew i Piach. Uwielbiałem ten serial.
0
Widzę, że z ul. Wiejskiej przenieśli się na La Ramblę. :D
3
Cules po przegranej Realu.
0
@Zip Normalnie, pobierasz linki. :)
0
@IronSanHybrid That's what she said!
Pochłonąłem 9 sezonów w kilka tygodni. Wciąga niesamowicie.
@Zip Mogę Ci wygenerować po kolei wszystkie sezony z lektorem do pobrania bez limitu prędkości. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
56
Oj, gdyby był wtedy VAR, gdy zdobywali 3 x LM
4
hahahahahahahahahahhahahaa dobrze im
0
Piękna brama Szczurka!
0
@eltores Kłamiesz!
1
@MrCules A średnia temperatura ciała 38. :D
1
@eltores Przy 3:0 dla Was nie płaszczyłbyś się. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GIGAKOKS Marian Paździoch, czy to Ty?
0
@kodi77 Chyba w hełmie. :D
0
Po prostu chłopaki nie chcą zarazić się koroną i kryją 2 metry od rywala.
3
Można wyłączyć.
0
@Arkadio90 Stary, obsrałem się po tym co napisaliście i dałem wygraną Realu z handicapem. :D Jestem looser.
0
Ramosek, jak to było?
https://zapodaj.net/images/efd949fa0056d.jpg
1
Dobranocka z czymś spokojnym. :)
0
@german_17 Jednak warto zaryzykować kurs.