1

Lukaku, Ty dziku!

2

@rzymek1801 Fajny bicik. Przydałaby się wersja dub.

0

@damian777 Przez chwilę zastanawiałem się, co on wącha. :D

2

@Fawrf To tylko potwierdza tę tezę! Na zdrówko.

6

Kochani, pamiętajcie proszę o dezynfekcji słodkich napojów, a pozbędziemy się tego świństwa.

https://zapodaj.net/images/1aded4bc94d51.jpg

40

Wrzucam nokaut Mameda. Sorry za trzęsienie rąk. :)

https://streamable.com/9k2sv4

0

Bojówkarz chyba znowu nie da rady.

0

Młotkami jak Pudzian Najmana, z tym że rywal nie odklepał.

5

@banann16 Miałem to samo, dziesiątki zarwanych nocy do 6 rano, by oglądać najlepszych. ;)

0

Dwóch zapaśników, więc nic dziwnego, że przeleżeli całą rundę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MESSIah16 Srom.

1

Udusili chłopa w klatce.

1

Kawał chama z tego Mysialy.

0

Kaszubowski ładnie nim rzucił.

0

Łodyga dryga od tych ring girls.

1

@wroclawianin89 Powiat otwocki.

3

Pozdrawiam z czerwonej strefy.^^

18

3

Dobra lecę mamo, tam gdzie zawsze na przystanek.
Miałem wrócić na noc, nie wracałem na śniadanie.
Małe zmiany w planie, do pomocy blanty, wódka.
Koleżanki koleżanek, każda fajna, wesolutka.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Nie może być inaczej. Jest Finlandia, jest zabawa!

0

@Transu96 W tym towarzystwie to nawet Najman był dżentelmenem. :D

1

@Kubox :D


37

Dziś znalazłem małego bociana i zaopiekowałem się nim. :)
https://zapodaj.net/images/e097133b54d94.jpg

0

@clyde Uważaj na mafię rumuńskich grzybiarzy.

1

Z Lewym byłoby 2:0, bo wszystkie piły na niego, jak na Messiego. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Scyzor Z całym szacunkiem, ale obrażasz Grześka. On przynajmniej bramy zdobywa w lidze.

0

Portugalia, już druga obita poprzeczka po przerwie. Nie mają farta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?