cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Zidane po akcji aż musiał poprawić naganiacza
0
@Ghotti Jednak chciałbym obejrzeć jakieś bramki w tym meczu po nudnym 0:0 Atletico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucca87 Od 15 minut. :D
2
@DawidM110 Jest po operacji kolana.
3
Isco chyba się przytyło, albo przed meczem wleciał jakiś kebsik z belgijskim kolegą.
0
@TR3YWAY A jutro Dzień Matki Boskiej Pieniężnej.
0
@FafitFCB Nie mógł buzią, to drugą stroną.
1
Lampard mógł strzelić. Dobre miał te karne jak i Gerrard.
10
@PatrychoO Przeczytałem głosem Hajto.
0
@SinMistico 196 cm wzrostu.
2
@Masti_Real_Madryt Zażegnaliście notatnik, więc może moderatorzy wpadną i na coś takiego. :)
0
@gumaz Nigdy nie przekroczyłem 3.
0
A wszystko zaczęło się od dobrego zasłonięcia piłki przez sędziego.
1
Nie skreślałbym Betisu. Grałem nimi sezon w fifie. Nie takie wyniki odrabiałem. :D
0
@kris81 Graty w nowym tygodniu.
0
Spokojnie, na nas Betis się zepnie, tak jak na Real.
1
@DaPi 21:10
3
W TVP Kultura ropoczął się świetny dreszczowiec z 1955 r.
https://www.filmweb.pl/film/Widmo-1955-38341
0
@MesQueUnClub_87 Ludzie piszą, że dużo misji się powtarza.
2
@Piorun W BVB kiedyś tez po meczu podał rękę białym, a czarnego z liścia .
0
@MesQueUnClub_87 Chyba spróbuję z sentymentu do I, ale opinie na razie gówniane.
0
W 1 z 10 aż 4 Tomaszów. :D
0
Miłego poniedziałku wszystkim.
0
Oglądałem teraz skróty meczy w programie Sport+ i przy liście strzelców ligi hiszpańskiej dopiero do mnie dotarło, że Suarez trafia dla Atletico, nie dla nas. :(
10
Halyna już zadowolona w łóżku, bo nie muszę brać niebieskiej tabletki po meczu.
10
Dawno nie czułem takiej ekscytacji po naszym meczu.
0
Messi dziś jak Lukaku, idzie jak taran.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon Trzeba spytać Ćwiąkałę w komentarzach pod filmikiem.