25

Zidane po akcji aż musiał poprawić naganiacza

0

@Ghotti Jednak chciałbym obejrzeć jakieś bramki w tym meczu po nudnym 0:0 Atletico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucca87 Od 15 minut. :D

2

@DawidM110 Jest po operacji kolana.

3

Isco chyba się przytyło, albo przed meczem wleciał jakiś kebsik z belgijskim kolegą.

0

@TR3YWAY A jutro Dzień Matki Boskiej Pieniężnej.

0

@FafitFCB Nie mógł buzią, to drugą stroną.

1

Lampard mógł strzelić. Dobre miał te karne jak i Gerrard.

10

@PatrychoO Przeczytałem głosem Hajto.

0

@SinMistico 196 cm wzrostu.

2

@Masti_Real_Madryt Zażegnaliście notatnik, więc może moderatorzy wpadną i na coś takiego. :)

0

@gumaz Nigdy nie przekroczyłem 3.

0

A wszystko zaczęło się od dobrego zasłonięcia piłki przez sędziego.

1

Nie skreślałbym Betisu. Grałem nimi sezon w fifie. Nie takie wyniki odrabiałem. :D

0

@kris81 Graty w nowym tygodniu.

0

Spokojnie, na nas Betis się zepnie, tak jak na Real.

1

@DaPi 21:10


3

W TVP Kultura ropoczął się świetny dreszczowiec z 1955 r.
https://www.filmweb.pl/film/Widmo-1955-38341

0

@MesQueUnClub_87 Ludzie piszą, że dużo misji się powtarza.

2

@Piorun W BVB kiedyś tez po meczu podał rękę białym, a czarnego z liścia .

0

@MesQueUnClub_87 Chyba spróbuję z sentymentu do I, ale opinie na razie gówniane.

0

W 1 z 10 aż 4 Tomaszów. :D

0

Miłego poniedziałku wszystkim.


0

Oglądałem teraz skróty meczy w programie Sport+ i przy liście strzelców ligi hiszpańskiej dopiero do mnie dotarło, że Suarez trafia dla Atletico, nie dla nas. :(

10

Halyna już zadowolona w łóżku, bo nie muszę brać niebieskiej tabletki po meczu.

10

Dawno nie czułem takiej ekscytacji po naszym meczu.

0

Messi dziś jak Lukaku, idzie jak taran.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon Trzeba spytać Ćwiąkałę w komentarzach pod filmikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?