2

Gościu chwali się, że jego ankieta miała 1700 głosów, ale wyniku już nie weźmie pod uwagę. No, ręce opadają.
https://www.strawpoll.me/20823165/r

0

@draxidox Teraz na święta wpieprzają pasztety z kotów. :D

0

@Bartunek Nie jesteś kozak, bo miałeś gały z dyktand!

0

@nelson25 Będzie git. Sam o tej wstaję na walkę. A jak dobrze pójdzie, to nie będę spał. :D

1

@Kusco15 Trzeba zarobić na emeryturkę, widocznie za mało dostał za walkę z Floydem.

0

@gumaz Dałem gola Elche po kursie 2.00

2

@MaziFCB Wtedy film byłby doskonały, a tak jest bardzo dobry. :D

0

Ech, Valencia. Dobry meczyk w wykonaniu obu zespołów.

https://zapodaj.net/images/3aa64caa283fd.jpg

0

@igorski Mam nc+ ze wszystkimi pakietami, ale i tak wolę na necie.

1

@igorski Najlpesze streamy w necie. :D

1

Jeszcze jednego gola Augsburg.

1

@Encore naprawdopodobniej urazy, zmora poprzedniego sezonu. A szkoda, bo to jeden z niewielu Niemców, którym podałbym rękę.

0

@Encore Po thrillerze z Man Utd serduszko mogłoby nie wytrzymać.

0

Dawać, Nietoperki!

5

@Szymix654 Powo.

0

@Encore Ja dałem gola gospodarzy po kursie 1.65, a na drugim kuponie over 2.5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kris81 Mój do mnie ostatnio to samo na wieść o tym, że zamierzam grać tak, jak kiedyś. Czyli Duża stawka, 1 spotkanie. :) Lepiej, jak się martwią.

2

@DonAndresFCB Pewnie Polakom żyje się coraz lepiej i ogrywają Baśkę.

0

@PatrychoO Od wczoraj STS złapał zamułę. Trzeba poczekać.

0

@kris81 A w ogólnym rozrachunku? Wiesz, jak jest. O wygranych zawsze głośno. :D

1

@horang Lepiej włoską. 5 goli w I połowie.

1

Atalanta powraca do zabawy. 3 gole w I połowie na wyjeździe przeciwko Torino.

0

@BulaKG Nahorny mnie irytuje od dłuższego czasu brakiem wyczucia. Ciągnie długie wątki, podczas gdy jest akcja pod bramką. Twarowski musi mu wchodzić w słowa. Czasami coś komentuje i zapomina, jakby miał początki demencji, choć człowiek to sympatyczny.

7

@Patrykl145 Jońca komentujący Copa America o 3 w nocy. Nic, tylko zasnąć :D

0

@kris81 Chyba oglądałeś mecz na stadionie, zanim poblokowali typy. :D Gratulacje.

0

@maatiixx Serio? W takim stylu? Powinni zejść ze spuszczonymi łbami po kolejnym fartownym meczu. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamilos84 Lepiej stawiać gole słabszych na papierze gospodarzy. :)

0

Szybko weszły 2 gole Rakowa po kursie 2.77.
Beka z United!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?