cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Dzisiaj pachnie pod oknem, a jeszcze wczoraj biegał na smyczy!
1
@Encore Kurs na Chelsea i Man Utd na wyjeździe trochę niski. Lepiej chyba stawiać na gola gospodarzy w przypadku tych drużyn.
0
@culesjasiules Niegdyś taką szóstkę nosił Xavi. Iniesta również bardo chciał, ale obaj dogadali się, że w reprezentacji z kolei Andres będzie miał ten numer. Ten numer znaczy więcej.
4
To jego konto na Instagramie, a nie klubu, więc pisze, co chce. Proste.
Nie rozumiem oburzenia, że innych tak nie żegnał. Nie każdy musi się z każdym trzymać.
1
@olikwierk10 Rok temu miał scysję z Boatengiem na treningu. Rozdzielali ich. Josue (Joshua) skacze do większych.
5
@PatrychoO Szkoda, że nie dostał wtedy oklepu od Boatenga na treningu.
1
@Trexas Dlatego po I połowie założyłem słuchawki i słucham Lady Pank. :D
0
Boateng miał to coś na łbie w poprzednim meczu. Polska dziewczyna chyba robi pranka z niego.
0
@pafcioxxx Mam jeszcze, podzielę się.
1
@Triv44 Co, zabrakło piwka na dogrywkę?
2
@Barca1992 Taka słaba Barca.
0
@Janiama To jakiś nowy trener?
0
Gościu strzelał w róg, gdzie miał bliżej Neuer.
5
Ładna akcja obu Niemców i wykończenia jednego z nich.
1
@Kusco15 Teraz się szanują, bo muszą. BLM :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Hosh To Covid zaraził się Zlatanem.
0
@masq Twarz kamienną i szyderczy uśmiech, świni przy korycie od niego nie odróżnisz.
1
Jakoś ze 3 lata temu Suarez udzielił wywiadu dla Marci. Na pulpicie zapisałem sobie najciekawszy fragment, który powinien być impulsem dla młodych piłkarzy. :)
- Co byś powiedział dzieciom, które chcą być jak ty i zaczynają od zera?
- Nigdy nie opuszczaj głowy. Jeśli czegoś pragniesz, możesz to osiągnąć. Najlepszą nauką dla chłopca jest to, żeby zawsze chciał więcej, nigdy nie zadowalał się tym co ma i szukał poprawy. W moim przypadku, gdy byłem bardzo młody, trafiłem do pierwszego zespołu Nacional w Urugwaju i mogłem tam zostać, gdybym nie miał odpowiedniej mentalności. Zawsze chciałem jednak więcej. Wyjechałem do Europy i tam również chciałem więcej, pragnąłem zagrać w najlepszej drużynie na świecie. Zawsze starałem się poprawiać.
24
@justfootball znalazłem Ci kobietę.
https://img2.dmty.pl//uploads/202004/1585989570_ec5ni1_600.jpg
1
@Lovalo Skończyłem na The Island, więc biorę się za słuchanie.
0
Staram się pielęgnować tradycję 1 meczu.
https://zapodaj.net/images/7bd57dc43fdce.jpg
1
@Piorun Need For Speed Karton
https://img8.dmty.pl//uploads/201111/1322067922_by_MiKeS7_600.jpg
11
@Derean Bo prawdziwy kibic kibicuje polskim drużynom w Europie, a nie sra do własnego gniazda.
3
@DonMatteo901 Alkohol zniszczył mu wszystkie szare komórki, więc czego się spodziewać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ChampionLW Bez przesady. :D
0
@wroclawianin89 Oby, oby, ale będzie bardzo ciężko. :)
0
@wroclawianin89 Tu niestety może być łomot z drużyną z Belgii.
5
A jutro Legia męczarnia z dużo słabszym klubem...