6

Widzę, że zaczyna się umniejszanie zwycięstwa nad Granadą, z którą wygraliśmy w zeszłym sezonie u siebie 1:0 przy własnych kibicach. :D

1

W barcelońskiej kuchni chyba trują piłkarzy. :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Przecież ten Suarez strzelałby nawet w Cadizie, bo my żadnego pomysłu na grę nie mamy.

4

Brama Suareza. Sorry za jakość. :p
https://streamable.com/gvez41

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie powinno być karnego.

0

@Janiama A weź tu jeszcze znajdź czas na żużel. :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Katalonbar Dziś w Monaco: Jovetic - Ben Yedder - Volland

2

Manua Noja bez szans, nie to co Hari Pota.

2

Dzisiaj wszyscy jesteśmy Wieśniakami.

6

Coutinho wiedział, kiedy odejść.

0

@szkutnik91 Nie można lekceważyć żadnego wieśniaka na jego terenie. :D

0

Spokojnie, oni mają w nogach 120 minut gry przed trzema dniami. I tak wszystko znowu wygrają.

0

@Triv44 Ale stosunek 2:1 wyniku 8:2 :D

0

@Triv44 16:4 :)

1

@Patrykl145 Również będą zmęczeni po meczu z Bayernem + dobry mecz z Huescą.

0

@escarabajo Idealny nagłówek na wp.pl i Onet

1

@Rust_Cohle Wieśniaki i tyle.

3

@PatrychoO Pizzę najlepiej czymś jeszcze popić.

7

@Janiama Oby nie spadł z miotły.

0

@Dajnatace No, niestety. Za 60 zł jest Canal+ i Eleven Sports bez reszty.

1

Cały weekend pada, a jutro w robocie pewnie słońce przypierdzieli.

1

@pepo_barcarzadzi Jednak wybiorę mecz Ateltico.

0

@pepo_barcarzadzi O nie, mam już dość łez.

0

@Striker Jeszcze go2goal był spoko, gdzie byłeś piłkarzem.

2

@Striker Goalunited wymiatał. Grałem chyba od 2009, dopóki Niemcy nie przejęli i wprowadzili opłaty ułatwiające rozgrywki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?