cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Widzę, że zaczyna się umniejszanie zwycięstwa nad Granadą, z którą wygraliśmy w zeszłym sezonie u siebie 1:0 przy własnych kibicach. :D
1
W barcelońskiej kuchni chyba trują piłkarzy. :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Przecież ten Suarez strzelałby nawet w Cadizie, bo my żadnego pomysłu na grę nie mamy.
4
Brama Suareza. Sorry za jakość. :p
https://streamable.com/gvez41
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie powinno być karnego.
0
@Janiama A weź tu jeszcze znajdź czas na żużel. :(
1
https://zapodaj.net/images/61b319aa05613.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalonbar Dziś w Monaco: Jovetic - Ben Yedder - Volland
2
Manua Noja bez szans, nie to co Hari Pota.
2
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Wieśniakami.
6
Coutinho wiedział, kiedy odejść.
0
@szkutnik91 Nie można lekceważyć żadnego wieśniaka na jego terenie. :D
0
Spokojnie, oni mają w nogach 120 minut gry przed trzema dniami. I tak wszystko znowu wygrają.
0
@Triv44 Ale stosunek 2:1 wyniku 8:2 :D
0
@Triv44 16:4 :)
1
@Patrykl145 Również będą zmęczeni po meczu z Bayernem + dobry mecz z Huescą.
0
@escarabajo Idealny nagłówek na wp.pl i Onet
1
@Rust_Cohle Wieśniaki i tyle.
3
@PatrychoO Pizzę najlepiej czymś jeszcze popić.
7
@Janiama Oby nie spadł z miotły.
0
@Dajnatace No, niestety. Za 60 zł jest Canal+ i Eleven Sports bez reszty.
1
Cały weekend pada, a jutro w robocie pewnie słońce przypierdzieli.
1
@pepo_barcarzadzi Jednak wybiorę mecz Ateltico.
0
@pepo_barcarzadzi O nie, mam już dość łez.
0
@Striker Jeszcze go2goal był spoko, gdzie byłeś piłkarzem.
2
@Striker Goalunited wymiatał. Grałem chyba od 2009, dopóki Niemcy nie przejęli i wprowadzili opłaty ułatwiające rozgrywki...