23

@Szicek10 Musiał być potężny kac.

5

Mourinho to szkoła Smudy. Remis przed meczem brałby w ciemno.

8

@RosjaninBut Musiało być naprawdę ostro. Tym bardziej, że reprezentował reprezentację Senegalu.

8

@HERORICH2 Na jutro 100 razy napiszesz w zeszycie Leo Beenhakker.

1

@MaziFCB Oby Napoli z Romą dali lepsze widowisko.

0

To chyba ostatnia Eurowizja, którą oglądałem. :D


5

@kamiVeB Radzę ostrożniej dobierać słowa. :D

0

@DanielVeB Miałeś nosa.

2

Aj, Timo Wernaa na spalonym.

3

@takisobiektos Czyżby dzisiaj nie grał? :D

3

Cavani drugi raz z bani.

2

@Roobo Taki bogol, a jutro i tak idziesz do "roobo". :D

0

@Senyer Mówił o tym kiedyś.

0

@Gaz Jednak baran dał.

0

Trochę lipa, jakby Messi miał wcześniej żółtą na koncie. Przecież tego Lahoza prześladowaliby.

1

@333tricampeones333 Wolę Var, niż niesłuszne Ligi Mistrzów zdobyte przez Real.

0

@Azi Sędzia chyba człowiek. :)

0

Bóg zstąpił na ziemię. Messi!

1

19 stopni Celsjusza w Barcelonie, u nas 1...

6

Boli Was wielki Griez?

0

Tomaszewski powiedziałby, że piłkarz w niego trafił.

0

@MrCules Daję się faulować. :D

0

Na ligowej weszłoby...

0

@kamiVeB Strzelasz spacjami jak z karabinu maszynowego. :D Dzięki za info o NBA, trochę ostatnio nie śledziłem.

0

@DanielVeB Ja tak mam z ligą włoską. Wystarczy spojrzeć na ilość bramek w meczach, gdzie w Hiszpanii 1-2 to niekiedy wyczyn. Liga angielska stała się chyba najatrakcyjniejszym kierunkiem dla piłkarzy. Nie wspomnę o kwotach z praw telewizyjnych, jakie tam panują.

0

Świetna walka Daniela Rutkowskiego.

1

@GadulkiGembulki Po czymś takim mógłby zagrać dwa mecze pod rząd. :D

0

@bixmix Ohydnie to wyglądało. :D

0

Rywalowi Trybsona oderwało się ucho. :x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?