- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kozinho.
40
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
0
Dziś klikałem po kanałach w TV i zatrzymałem się na "Chłopakach do wzięcia". Postanowiłem poświęcić chwilę na obejrzenie tego programu.
I to jest jakaś masakra. A najbardziej rozwala mnie fakt, że oni tam występują za darmo, nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.
A biorąc pod uwagę fakt, że serial cieszy się dużą popularnością, kręcony jest już od 2012 roku, to Polsat znalazł sobie maszynkę do zarabiania pieniędzy, inwestując niewielkie kwoty. Pod względem geniuszu biznesowego - majstersztyk.
0
@NeroTFP Jak to kurła za darmo?
1
@NeroTFP Oni dostają za dzień 500 zł.
1
@NaFazieHitman Dostają 500 zł za dzien.
1
@NaFazieHitman @Damiano27psk
Wypowiedź Radosław Sławińskiego, dyrektora Polsatu Play i Jerzego Morawskiego, producenta cyklu dla WirtualneMedia.pl:
"Bohaterowie „Chłopaków do wzięcia” nie otrzymują finansowego wynagrodzenia za udział w programie. Robią to dla własnej przyjemności, oraz po to aby dzięki niemu znaleźć lub pochwalić się swoją drugą połówką. Jednak jeśli nasza ekipa widzi, że którychś z naszych bohaterów jest bardzo ubogi, to otrzymuje on małą pomoc w postaci np. zakupu żywności, czy węgla na opał"
0
@NeroTFP To nic. W "Dżentelmeni i Wieśniacy" kazali jednemu oddać zrobioną szczękę po programie.
0
@NeroTFP to nie jest jakiś wyzysk? nieprawdopodobne że w tych czasach ludzie mogą występować w programie, a tamci im żywność kupują.
1
@cchesterr43 Co kurła? Skąd info?
2
@NaFazieHitman "Ludzie nie są tak głupi, jak Ci się wydaje. Są jeszcze głupsi."
0
@IronSanHybrid Od osoby, która znała uczestnika. Chyba że z zazdrości tak powiedział, bo niego nie trafiło. :D