aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak rośnie to spada, jak spada to rośnie
0
Nie mówi się ustawa tylko ustawka
1
@tomek8756 Że Barcelona Hansiego Flicka jest piękna
7
Poczekajmy na wyniki z Konkolewicy, elektorat Marka Wocha będzie decydujący
2
Dobra Rafał, co z Ter Stegenem?
1
50 50, dogrywka czy od razu karne?
1
@RoberDzik wygraliśmy wygraliśmy
4
Mógł go jeszcze podpisać, drogi okaz by był
1
Ter Stegen to nie powinien trenować czy coś? Od kilku dni co kilka godzin czytam jakąś nową jego wypowiedź
0
Czy komisja sprawdza datę ważności dowodu czy mają wywalone?
0
Czy on oglądał mecz?
1
Dla mnie finał LM był 6 maja ...
0
@Azazel_Pazuzu bardzo fajny avatar
4
25 mln to super cena za #TerStegenOut
5
W korku stoją jeszcze dwa autobusy z głębokimi rezerwami Chelsea
2
@Popitek12 podaje hasło:
Eva Carneiro
8
Puchar zostaje we Wrocławiu na poczet zniszczeń w rynku
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mówiłem Chelsea za mało tych ławek rezerwowych, weź dwie kup
0
Czy Chelsea to została na wrocławskim rynku i nie dotarła na stadion?
1
Jeżeli #TerStegenOut to jesteście bardziej przekonani do Garci bardziej niż do zostania Szczęsnego na jeszcze jeden sezon i oszędności tych 25 mln?
1
@Commando panie w hotelu od drzwi wejściowych do drzwi pokoju hotelowego też się czuły bezpiecznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Consigliere i najlepsze jest to, że byłoby to wzmocnienie dla MU
1
@Toretto Albo fajnie powiedział o snusach nikotynowych, no, że rozmawiał z "młodą" córką Kingą i powiedziała, że to bardzo popularne wśród młodych xD
1
I znowu pada ... niech ten maj się już skończy
0
@A4ron Czy pytaniem ankiety było "Czy popierasz Rafała Trzaskowskiego"?
2
Jak można sobie ogarnąć Radka Sikorskiego na wieczór kawalerski?
0
Mniam mniam, ale sobie obejrzę Mentzena gotuje jak wrócę do domu
0
Co trzeba brać, żeby wygladać tak jak Nawrocki w wieku 42 lat i co, żeby wyglądać tak jak Trzaskowski w wieku 53 lat?