9

Wysunięty napastnik

9

Ja również poinformowałem Athletic, że od następnego sezonu chce grać w Barcelonie

0

1

Myślicie, że Athletic by się ucieszyło jakby dostało klauzulę godzinę przed zamknięciem okienka transferowego?

3

@tbas Sekta jak jehowi

0

Ter Stegen miał rację, że rywalizuje tylko z Iniakim Pena, tylko nie powiedział w jakim klubie odbędzie się ta rywalizacja w przyszłym sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Za Nawałki to nawet Brazylia grająca w 13 jest klepana

0

@Lionel_Messi10 przecież on sobie tam wlał coś innego, on albo Peszko

0

czemu Boruc nie strzela?

4

Fajna organizacja, nie było ustalone co gdy remis xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

aż musiałem sprawdzić Olkowskiego, myślałem, że to jakiś młody talent na prawej obronie grający w 2 Bundeslidze xD

4

ME 2016 vibe, Nawałka wruc

0

@Values niech im nie dają tych karnych i problem z głowy

0

@tbas z terrorystami się nie rozmawia Hansi

1

@RoberDzik Potwierdzam, głosowałem na Dzika a mój głos został policzony na Guźca

2

Kiedy Ter Stegen wraca z urlopu i następuje ostateczne rozwiązanie kwestii niemieckiej w bramce?

23

Chłopy co ofertę odrzuciły xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Gaucho nie lubię zakupów od Atletico

0

Ale Glika zrobił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Od kiedy Marszczerano jest trenerem Interu? Jakoś mi to umknęło

8

Ciekawe czy osiągnie przynajmniej takie sukcesy jak Xavi

2

@ZuczekFCB1899 jedynie jakaś emerytura po dłuższym detoksie od City

9

Pep skup się, nie jesteś jeszcze trenerem Barcelony

1

Lewandowski dzwoń do Laporty, że możesz zejść z pensji i grać za 5 baniek rocznie

1

@tbas raczej z paypo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?