aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wysunięty napastnik
9
Ja również poinformowałem Athletic, że od następnego sezonu chce grać w Barcelonie
0
Here we go https://x.com/notpythonn/status/1937229106812477448
1
Myślicie, że Athletic by się ucieszyło jakby dostało klauzulę godzinę przed zamknięciem okienka transferowego?
3
@tbas Sekta jak jehowi
0
Ter Stegen miał rację, że rywalizuje tylko z Iniakim Pena, tylko nie powiedział w jakim klubie odbędzie się ta rywalizacja w przyszłym sezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Za Nawałki to nawet Brazylia grająca w 13 jest klepana
0
@Lionel_Messi10 przecież on sobie tam wlał coś innego, on albo Peszko
0
czemu Boruc nie strzela?
4
Fajna organizacja, nie było ustalone co gdy remis xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
aż musiałem sprawdzić Olkowskiego, myślałem, że to jakiś młody talent na prawej obronie grający w 2 Bundeslidze xD
4
ME 2016 vibe, Nawałka wruc
0
@Values niech im nie dają tych karnych i problem z głowy
0
@tbas z terrorystami się nie rozmawia Hansi
1
@RoberDzik Potwierdzam, głosowałem na Dzika a mój głos został policzony na Guźca
2
Kiedy Ter Stegen wraca z urlopu i następuje ostateczne rozwiązanie kwestii niemieckiej w bramce?
23
Chłopy co ofertę odrzuciły xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gaucho nie lubię zakupów od Atletico
0
Ale Glika zrobił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Od kiedy Marszczerano jest trenerem Interu? Jakoś mi to umknęło
8
Ciekawe czy osiągnie przynajmniej takie sukcesy jak Xavi
1
Opinia? https://x.com/MiguelLopezNEWS/status/1935712984782844330
2
@ZuczekFCB1899 jedynie jakaś emerytura po dłuższym detoksie od City
9
Pep skup się, nie jesteś jeszcze trenerem Barcelony
1
Lewandowski dzwoń do Laporty, że możesz zejść z pensji i grać za 5 baniek rocznie
1
@tbas raczej z paypo xd