0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Podoba mi się jak ci umierający zawodnicy szybko się podnoszą na tym mundialu xD

3

Atletico tak na prawdę lubi Barcelonę, tylko nie wie jak zagadać

0

@Nazio_87 każdy z elementów tej uczty można dublować według uznania ;)

2

2 hot dogi ze stacji i perła chmielowa, czy jest bardziej kawalerska kolacja?

16

Wiesz co Julian, może ty nic nie mów na temat tej Barcelony po meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Alaba to ma ujemną aurę jako kapitan xD

2

Argentyna pierwsza zaczęła ostro grać i zdziwieni, że nawalanka xd

2

@luna666moon Ciekawe czy by mu się Szczecin spodobał

1

Martinez gra w 1 bo uważają go za lepszego czy po prostu Alvarez jest oszczędzany? xd

0

Za takie strzały to żółta powinna być, po ciul ten var był tyle czasu xD

0

@RoberDzik Redaktorze, lista obecności odhaczona

1

Lautaro zawsze tak wolno zbiera się do strzału?

3

Afrika korps w natarciu

6

Mój faworyt

3

Szkoda tej kartki. Turcja nie ma prawa wygrać chociażby 1 połowę na tym mundialu.

3

hah Paragwus czerwona kartka za zasłanianie ust xD

2

czy Australia wykorzystuje kangury podczas swoich treningów?

1

Pięć minut bym nie dał rady biegać o tej godzinie w tym słońcu

4

Ten obłęd w jego oczach mnie przeraża, nie da się go lubić

2

M e c z y c h o

6

Bellingham: 1. przyjęcie piłki, 2.upadek, 3.powtórz

0

To czoło jest zabójcze

1

Brawoooooooooooooooooo

0

Na prawym skrzydle Anglii panuje rasizm w ofensywie

0

Nawadnianie jest ważne bo jak się mało pije to potem są takie podania jak te Gordona przed chwilą

0

co ten Madueke tak dziwnie biega z piłką xD

0

Gordon by strzelił w 1 próbie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?