aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Madridista Zielu
0
Dobra Piotrek takie pytanie, powiedz nam co się liczy?
0
Ciekawe co Lewy dostał od Laporty, żeby odciągnął naszą uwagę od okienka transferowego
2
Probierz, Grosicki, Glik teraz:
0
Nie ma futbolu bez alkoholu
4
a Glik to czemu się tak cieszy na TT? miał kosę z lewym?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe jak będą dzielić premię
0
Jest jakiś portugalski piłkarz, którego lubicie/lubiliście?
0
@Gibbon_FCB nie działają mi od momentu, gdy zrobiłem tam konto - wybieram kilka meczy, wpłacam pieniążki i po pewnym czasie robi się na czerwono xd
2
Hehe ciekawe czy prawda
0
Czemu większość naszej reprzentacji porusza się z piłką jak oldboye?
2
Wyobrażacie sobie jak Nawrocki wbija na trybuny jako prezydent i musi się powstrzymywać a po meczu idzie do szatni i przeprowadza rozmowę wychowaczą z reprą? xD
1
@Frimpong jak mieszkałem z takim ukraińcem na studiach to przebijał parówki makaronem spaghetti i dopiero gotował, widzę tu obszar do poprawy xd
0
Czy Borek już łamał Lewego za ramię?
0
@domin682 Bask jak malowany
0
ale ten Araujo by śmigał w Bilbao, mógł przejąć szafkę Nico
0
Brat Nico musi zniknąć, na CITO
0
"Remontada" to słowo padało najczęściej w przerwie meczu w szatni Francji
3
Jednak złota piłka dla Pedriego
4
Rabiot ty chyba nie wiesz z kim tańczysz gościu
3
Mieć tak grającą drużynę, gorące Hiszpanki na trybunach to się nazywa #wygryw dla kibica
2
czemu Garcia gra na bramce w koszulce Simona?
1
Na miejscu Nico to bym rodzinę sprzedał, żeby zagrać z kumplami w Barcelonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ojciec5tkidzieci W jakim języku ona to napisała bo chyba nie po polsku?
4
@Jakchcesz Przeraża mnie ten chłop
5
Ale ten chłop się męczy w tej konfederacji xD
63
Jeżeli Trzaskowski nie miał jakiegoś asa w rękawie i gadał o 21 pewny siebie o wygranej przy wyniku 50.3% i mówił do żony per prezydentowa to za to już powinien nie wygrać xD no ludzie kochani trzeba mieć trochę ogłady i kalkulować co się mówi