aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Takim cię zapamiętałem Duńczyku, patrzę na Ciebie i przypominasz mi o trenerskim geniuszu Xaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
i wszyscy razem, orkiiii, orkiiii z majorkiiii
0
@Douglas według mnie ZP dla Dembele to byłby pstryczek dla kibica Barcelony
22
Ćwiąkała dawaj film bo chcę posłuchać o Negreirze
6
-Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego sędziowie w Hiszpanii to takie mendy i świnie są.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
28
Nie da się go nie lubić xD
5
Im bardziej Mbappe się rozkręca tym bardziej Vinicius gaśnie, ciekawe czy to się utrzyma
1
@kulek22 mi się wydaje, że Flick wejście Duńczyka to zaplanował jeszcze w Mediolanie
22
Patrzcie jak sędziowie zauważyli, że Araujo coś tam gadał przed przerwą, ale oczywistych rzeczy na boisku, gdzie Var ma obraz z kilku kamer to już nie potrafili zobaczyć
1
Ale mnie ci złodzieje denerwują
3
4
Sędzia jedynie ukradł dzisiaj manite a mógł zabić
0
Real był happy gdy nie było varu xD
0
Modricz jak Rodowicz
0
Po co przerwa, gramy do końca
2
Czy oni jeszcze kiedyś zagrają ważny mecz w spokojny sposób?
2
Ah dobrze was widzieć hiszpańscy sędziowie
5
Dzisiaj wojna, nie bawimy się w żadne remontady
7
@insp1re "faule niczym w MMA", ale na tyle fauli co on popełnił to nigdy nie chciał zrobić kaleki z przeciwnika jak Mbappe ;)
1
Pierwszy raz w finale LM będę kibicował Realowi Madryt
3
Aaaa boli mnie to
0
Chłopaki wrócili jak zwykle, ale bez happy endu. Dzięki za fajną LM
1
Christensten, piękny duńczyku, gdzie byłeś
2
Araujo wszedł na chwilę a tyle dał jakości ... Interowi
1
Flick kilka słów na k przekazał Marciniakowi (Szczęsny mu doradził)
5
Dumny z avataru
1
uwaga wchodzi PZ7