0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Takim cię zapamiętałem Duńczyku, patrzę na Ciebie i przypominasz mi o trenerskim geniuszu Xaviego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

i wszyscy razem, orkiiii, orkiiii z majorkiiii

0

@Douglas według mnie ZP dla Dembele to byłby pstryczek dla kibica Barcelony

22

Ćwiąkała dawaj film bo chcę posłuchać o Negreirze

6

-Halinka śpisz?

- Śpię, bo co?

- Bo ja nie mogę.

- Co znowu?

- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.

- Niby czego?

- Dlaczego sędziowie w Hiszpanii to takie mendy i świnie są.

- Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.

- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.

- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?

- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?

- Po jajco jełopie. Dobranoc.

28

Nie da się go nie lubić xD

5

Im bardziej Mbappe się rozkręca tym bardziej Vinicius gaśnie, ciekawe czy to się utrzyma

1

@kulek22 mi się wydaje, że Flick wejście Duńczyka to zaplanował jeszcze w Mediolanie

22

Patrzcie jak sędziowie zauważyli, że Araujo coś tam gadał przed przerwą, ale oczywistych rzeczy na boisku, gdzie Var ma obraz z kilku kamer to już nie potrafili zobaczyć

1

Ale mnie ci złodzieje denerwują

3

to my dzisiaj oglądając klasyk

4

Sędzia jedynie ukradł dzisiaj manite a mógł zabić

0

Real był happy gdy nie było varu xD

0

Modricz jak Rodowicz

0

Po co przerwa, gramy do końca

2

Czy oni jeszcze kiedyś zagrają ważny mecz w spokojny sposób?

2

Ah dobrze was widzieć hiszpańscy sędziowie

5

Dzisiaj wojna, nie bawimy się w żadne remontady

7

@insp1re "faule niczym w MMA", ale na tyle fauli co on popełnił to nigdy nie chciał zrobić kaleki z przeciwnika jak Mbappe ;)

1

Pierwszy raz w finale LM będę kibicował Realowi Madryt

3

Aaaa boli mnie to

0

Chłopaki wrócili jak zwykle, ale bez happy endu. Dzięki za fajną LM

1

Christensten, piękny duńczyku, gdzie byłeś

2

Araujo wszedł na chwilę a tyle dał jakości ... Interowi

1

Flick kilka słów na k przekazał Marciniakowi (Szczęsny mu doradził)

5

Dumny z avataru

1

uwaga wchodzi PZ7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?