0

Martin do pierwszej żółtej a potem Fort

0

@Criss18Barca Podobno wyciekło zdjęcie torby Marciniaka z logiem Realu

6

Comunicado Oficial: my to nawet lubimy sędziów, tylko nie wiemy jak zagadać

1

Gdyby real przeznaczył ułamek tego czasu, który przeznacza na analizowanie sędziów na coś innego ... hmm, może na aspekty taktyczne to może by jakoś wyglądali w tym sezonie

5

Dobra dawać ten puchar

0

Musiał przycelować żeby czasem nie wpadło w bramkę

4

Fajny towarzyski meczyk dwóch przyjaciół z Madrytu

2

dobra dajcie już Viniemu tą złotą piłkę za to, że nie dyskutuje z sędziami

17

No fajnie wygraliśmy mecz, ale szkoda, że przegraliśmy ligę jesienią

0

Martin na tle Forta to jest z innej bajki xD

4

Oddawaj asystę złodzieju

0

świetne nastroje na notatniku po 1 połowie negreira, varcelona, strach przez finałem

6

Ferran się fajnie czerwony robi po szyi jak budowlaniec po wypłacie

1

Araujo *pukający się w głowę*

0

U Fatiego widać taki strach przed fizycznym wejściem rywala

0

Ansu Fati jest piękny

0

Atletico to wgl ma jeszcze motywacje, żeby rano wstawać z łóżka?

0

@UriBoyka jutro będzie kopiuj wklej ;)

0

Real: Celta, zepsuliście nam święta

3

A jutro zajączek da 3 pkt Bilbao

12

idealny komentarz z notatnika: "fan realu madryt, który myślał, że stracił już wszelką nadzieję, traci ostatnią dodatkową cząstkę nadziei, o której istnieniu nawet nie wiedział"

7

Dobra, ale kto rozj*** tablet ze sztabu? xD

1

I prześcieradła w ryk xD

3

Martin to jest 1:1 taka brązowa karta w fifie w złotym składzie

0

Kiedy będziemy grać jak Celta?

14

Ciekawe czy Inigo bije już Martina w szatni czy dopiero zacznie po meczu

0

Lubię te precyzyjne strzały Ferrana, które wpadają do bramki :D

3

BARCA BARCA BARCAAAA

0

Vazquez z tą opaską to mi przypomina jakiegoś policjanta z hiszpańskiego serialu xd

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?