aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martin do pierwszej żółtej a potem Fort
0
@Criss18Barca Podobno wyciekło zdjęcie torby Marciniaka z logiem Realu
6
Comunicado Oficial: my to nawet lubimy sędziów, tylko nie wiemy jak zagadać
1
Gdyby real przeznaczył ułamek tego czasu, który przeznacza na analizowanie sędziów na coś innego ... hmm, może na aspekty taktyczne to może by jakoś wyglądali w tym sezonie
5
Dobra dawać ten puchar
0
Musiał przycelować żeby czasem nie wpadło w bramkę
4
Fajny towarzyski meczyk dwóch przyjaciół z Madrytu
2
dobra dajcie już Viniemu tą złotą piłkę za to, że nie dyskutuje z sędziami
17
No fajnie wygraliśmy mecz, ale szkoda, że przegraliśmy ligę jesienią
0
Martin na tle Forta to jest z innej bajki xD
4
Oddawaj asystę złodzieju
0
świetne nastroje na notatniku po 1 połowie negreira, varcelona, strach przez finałem
6
Ferran się fajnie czerwony robi po szyi jak budowlaniec po wypłacie
1
Araujo *pukający się w głowę*
0
U Fatiego widać taki strach przed fizycznym wejściem rywala
0
Ansu Fati jest piękny
0
Atletico to wgl ma jeszcze motywacje, żeby rano wstawać z łóżka?
0
@UriBoyka jutro będzie kopiuj wklej ;)
0
Real: Celta, zepsuliście nam święta
3
A jutro zajączek da 3 pkt Bilbao
12
idealny komentarz z notatnika: "fan realu madryt, który myślał, że stracił już wszelką nadzieję, traci ostatnią dodatkową cząstkę nadziei, o której istnieniu nawet nie wiedział"
7
Dobra, ale kto rozj*** tablet ze sztabu? xD
1
I prześcieradła w ryk xD
3
Martin to jest 1:1 taka brązowa karta w fifie w złotym składzie
0
Kiedy będziemy grać jak Celta?
14
Ciekawe czy Inigo bije już Martina w szatni czy dopiero zacznie po meczu
0
Lubię te precyzyjne strzały Ferrana, które wpadają do bramki :D
3
BARCA BARCA BARCAAAA
0
Vazquez z tą opaską to mi przypomina jakiegoś policjanta z hiszpańskiego serialu xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika