aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Czy my będziemy mieć młodego perspektywicznego bramkarza, który za dzieciaka siedział Messiemu na kolanach? To się nie może nie udać
https://x.com/_Wessinho/status/1932848506709901599
2
@FcPortoFan1999 Dobrze, że odszedł bo by się zachlał w tym PZPNie
24
Był jaki był, ale był. Patologiczny portugalski ojciec co wyszedł po fajki i nie wrócił
0
Brawo prezesie, brawo trenerze. Cały Polska naprzód!
0
Szkoda, że Nawałka nie został na rok po nieudanych MŚ w Rosji i czy by wyciągnął jakieś wnioski i jak by to wyglądało
1
Probierz odjebau taktykę spalonej ziemi i elo xD
1
Jak myślicie na pożegnanie Prodiża przyleci Lewy i zrobi mu niespodziankę?
0
Ale piękna bramka, puskas
1
Prodiż dzbanie, Lewy ci tłumaczył, że opaska kapitana nic nie znaczy to nie słuchałeś
1
Związek radziecki im nie dał rady a my mamy? No ludzie kochani, niech żyje Wielka Finlandia
0
Jakby chcieć zaorać ten twór zwany PZPNem to kto go chroni? Chyba UEFA?
0
Zielińskiego jak zwykle nie widać na boisku
2
Probierz za 45 minut:
0
@Bartula tak, jest jeszcze na liście płac PZPNu od momentu zatrudnienia Santosa xd
2
Rada drużyny może zacznie grać coś czy już myślami na wakacjach?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Liczy się dobro reprezentacji, pamiętajcie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Redaktor wrzucił film na temat bagien
2
#PolacyWspieramyFinlandie
0
Za ile byście brali Leao do Barcy? Może Flick by go skalibrował
12
@NeroTFP1 Chłopa ciągnie do polityki, wcześniej do Stanowskiego to widać, że nie jest zbyt mądry
1
Rada drużyny > Probierz > opaska kapitana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
87
Czaicie, jechać na kadrę i być niepijącym? Przerąbane
4
Nie zagram w kadrze dopóki trenerem jest Michał Probierz. Nawet powiem więcej, nie zagram u każdego innego selekcjonera
1
Solidaryzuję się z lewym i nie obejrzę meczu kadry dopóki trenerem będzie Michał Probierz
0
Z deszczu pod rynnę z tymi kapitanami xD Zalewski by się nadawał na kapitana
1
Gadał z Dawidowiczem i go przekonał