1

Czat na YT tylko dla wspierających, ogląda ponad 700k osób - matematykę zostawiam wam, dobrze sobie to Laporta wymyślił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Jeszcze 2 godzinki opierdzielania się w pracy a potem meczyk auuu

2

Tebas coś ty tam wpisał gnido madrycka

6

Marek jak się czujesz? Pytam się, jak sie czujesz?!

2

@Cule_10 ogólnie to nie mam problemu z widokiem krwi, ale lepiej nie patrzeć na igłę jak ci wbijają i płynie ta twoja krew, raz się spojrzałem i prawie zemdlałem xD

24

Też powiedziałem TAK Barcelonie

2

Yamalowi by sie przydała taka miłość od przedszkola i by go ustawiała

0

Niech zarzad nie nakłada sobie dodatkowej presji i już niech nikogo nie sprowadzają w tym okienku transferowym, po co mają się denerwować, że kogoś nie zarejestrują

0

@Nazio_87 hehe czyli jednak media expert wysyłał tą pralkę na adres białego domu

2

Ten Jesse to ma 32 lat i gra w Seoulu? Myślałem, że on młodszy od Marcusa, gdzieś mi uciekło to uniwersum MU xD


6

Kiedy on ostatni raz mecz zagrał?

3

"17:35 Gerard Romero: Barça próbowała wylecieć dziś po południu bądź wieczorem, ale nie była w stanie skoordynować się z personelem czarterowym, który musi ich zabrać. Ponowna prognoza przewiduje, że samolot do Japonii wystartuje z zawodnikami jutro o 11 rano." - chłopy do Japoni muszą zalecieć, aby zagrać meczyk towarzyski a logistycznie to wygląda jakby robili desant w Normandii

6

Romero powiedz, że nie zostanę milionerem, dobrze ci zapłacę

3

@ViscaelBarca2007 Mam pomysł na edit z fałszywą "1" xD

4

@Messibestplayerintheworld Flick nie może uwierzyć, że dostał kogoś na lewe skrzydło

3

Jak Japonia nie chce płacić to może my sie zrzucimy i zapraszamy do Polski wujka Laporte?

3

Rashford pewnie opowiada Laporcie o masowych obozach degradacji piłkarzy w Manchesterze i prosi, żeby jeszcze kogoś stamtąd uratować.

2

@blakkudium Czemu tak dużo? To ile on zarabiał?

1

Po tym fragmencie Szczęsny jednak spada na 3 miejsce:


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Oj Sara Sara

4

Przybywam z przyszłości, sezon 25/26 był wspaniały. Laporta i Deco znów wygrali a Rashford niesamowicie wypalił, więcej wam nie zdradzę.

1

22 lipca 2025 FC Barcelona odzyskała lewe skrzydło

2

@RoberDzik Redaktorze, czy w tym meczu nie grał Yamal, Rapha i Lewy, że Athletic utrzymał 0-0 do 90 minuty?

1

Operacji opuszczenia Barcelony?

0

@RozowaPantera Tortilla z fetą

0

Jak jest miejsce na działce to najlepiej budować tylko parterówkę? Każdy z kim gadam to mówi, że teraz jakby budował to tylko parterówka, żeby nie tyrać po schodach.

5

Jak Deco za niego odzyskał 30 baniek? xd

2

Najważniejsze, że Rashford ma przyjemną buźkę, nie wytrzymałbym patrzenia na facjate Diaza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?