aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czat na YT tylko dla wspierających, ogląda ponad 700k osób - matematykę zostawiam wam, dobrze sobie to Laporta wymyślił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jeszcze 2 godzinki opierdzielania się w pracy a potem meczyk auuu
2
Tebas coś ty tam wpisał gnido madrycka
6
Marek jak się czujesz? Pytam się, jak sie czujesz?!
2
@Cule_10 ogólnie to nie mam problemu z widokiem krwi, ale lepiej nie patrzeć na igłę jak ci wbijają i płynie ta twoja krew, raz się spojrzałem i prawie zemdlałem xD
24
Też powiedziałem TAK Barcelonie
2
Yamalowi by sie przydała taka miłość od przedszkola i by go ustawiała
0
Niech zarzad nie nakłada sobie dodatkowej presji i już niech nikogo nie sprowadzają w tym okienku transferowym, po co mają się denerwować, że kogoś nie zarejestrują
0
@Nazio_87 hehe czyli jednak media expert wysyłał tą pralkę na adres białego domu
2
Ten Jesse to ma 32 lat i gra w Seoulu? Myślałem, że on młodszy od Marcusa, gdzieś mi uciekło to uniwersum MU xD
6
Kiedy on ostatni raz mecz zagrał?
3
"17:35 Gerard Romero: Barça próbowała wylecieć dziś po południu bądź wieczorem, ale nie była w stanie skoordynować się z personelem czarterowym, który musi ich zabrać. Ponowna prognoza przewiduje, że samolot do Japonii wystartuje z zawodnikami jutro o 11 rano." - chłopy do Japoni muszą zalecieć, aby zagrać meczyk towarzyski a logistycznie to wygląda jakby robili desant w Normandii
6
Romero powiedz, że nie zostanę milionerem, dobrze ci zapłacę
3
@ViscaelBarca2007 Mam pomysł na edit z fałszywą "1" xD
4
@Messibestplayerintheworld Flick nie może uwierzyć, że dostał kogoś na lewe skrzydło
3
Jak Japonia nie chce płacić to może my sie zrzucimy i zapraszamy do Polski wujka Laporte?
3
Rashford pewnie opowiada Laporcie o masowych obozach degradacji piłkarzy w Manchesterze i prosi, żeby jeszcze kogoś stamtąd uratować.
2
@blakkudium Czemu tak dużo? To ile on zarabiał?
1
Po tym fragmencie Szczęsny jednak spada na 3 miejsce:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Oj Sara Sara
4
Przybywam z przyszłości, sezon 25/26 był wspaniały. Laporta i Deco znów wygrali a Rashford niesamowicie wypalił, więcej wam nie zdradzę.
1
22 lipca 2025 FC Barcelona odzyskała lewe skrzydło
2
@RoberDzik Redaktorze, czy w tym meczu nie grał Yamal, Rapha i Lewy, że Athletic utrzymał 0-0 do 90 minuty?
1
Operacji opuszczenia Barcelony?
0
@RozowaPantera Tortilla z fetą
0
Jak jest miejsce na działce to najlepiej budować tylko parterówkę? Każdy z kim gadam to mówi, że teraz jakby budował to tylko parterówka, żeby nie tyrać po schodach.
5
Jak Deco za niego odzyskał 30 baniek? xd
2
Najważniejsze, że Rashford ma przyjemną buźkę, nie wytrzymałbym patrzenia na facjate Diaza