aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będziemy się bawić w żadne negocjacje klauzuli, robimy KUP TERAZ
0
Nico idziemy po Ciebie, wytrzymaj
0
United się pomylił, chciał zaoferować 15 mln za ter stegena a nie 150 mln za raphinię
0
A pamiętacie ploty jak to Neves miał przyjść do barcy? xd
3
Asencio w swoim stylu
2
Kiedy wejdzie ten pierwszy skład Realu?
0
Nico przyjdzie i będzie grał, nieważne czy się Tebasowi to podoba czy nie. Wolne sądy pomogą Lapciowi.
0
Czy uważacie, że poszlibyśmy po Joana Garcie tak zdecydowanie, gdyby Ter Stegen sobie odpuścił te mecze po kontuzji?
21
Ale smutny początek filmu
31
jakby takie United sobie wzięło Ter Stegena to by i tak mieli wzrost jakości na pozycji bramkarza o jakieś 300%
0
Czy mi się wydaje, czy Sarah została odsunięta od filmików związanych z nowymi graczami? Fajnie im to wyszło
2
Żadnych nowości na temat Nico od 9h, chyba już możemy zapomnieć o transferze
0
Ta Francja u-21 to przeciwko naszej dorosłej reprezentacji by miało taki sam wynik do tej minuty xD
0
Barry to się może pies nazywać a nie napastnik Francji
1
za takie granie to powinni zabierać uprawnienia do grania w piłkę żeby się do dorosłej repry nie przedostali
0
Podjąłem decyzję, idę po Nico. Cała Polska naprzód!
2
Hansi Flick odbył rozmowę z Nico Williamsem. Szkoleniowiec na spokojnie wyjaśnił mu, że Barcelona nie ma obecnie pieniędzy żeby go sprowadzić. Przekazał mu, że klub będzie się starał w kolejnych okienkach transferowych. - sierpniowizowane
0
ciekawe kiedy Ter Stegen w likwidacji znowu zacznie nadawać i jakiś wywiadzik odwali
13
Patrz Bożenko, jeszcze tylko saga transferowa przez lipiec, sierpień, zamknięcie okienka i znów będziemy rozmawiać o przyjściu Nico
0
nowy tydzień i nowy pierdolnik na temat pomysłów Czarka Kuleszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale bym chciał, żeby Hansi Flick do mnie zadzwonił i mi wyjaśnił projekt sportowy
0
@TR3YWAY Hołd lenny dla Laporty
6
Zaczynamy zabawę
0
Deco podobno omawia plan pozbycia się braciszka
16
Lewy nie podpuszczam cię, ale nie zrobisz kopiuj wklej tweeta, ale tym razem o Kuleszy
3
Mój kandydat
4
Nie ma mojej zgody na wypychanie Fermina dopóki w klubie jest miejsce dla Olmo
3
Myślę, że powinniśmy wprowadzić funkcję trenera rotacyjnego
a w sumie już wprowadziliśmy, co rok jest inny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika