7

Widzę fotkę i nawet nie muszę wchodzić w artykuł bo wiem, że się coś posypało xD

0

Fabiańskiego nikt nie chce? Może ma swoje lata, ale jeszcze by mógł gdzieś pobronić

1

Przecież Laporta mówił, że miejsca VIP to będą nawet w namiocie pod stadionem xD

2

Legendą nie, ale można go nazwać bohaterem

1

@Firestone Ale ładne profilowe

2

Ja pozwoliłbym odejść Deco za 30 mln euro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gerard Martin nigdy by nie przyjął takiej oferty jak Inigo, factos

0

@Frimpong jedna akcja im wyszła przez cały mecz? chyba coś za mało wydali

14

@Frimpong usuń to

22

Naukowcy powinni zbadać załamanie czasoprzestrzeni po powrocie z urlopu do pracy.

6

@macio_944 Ten Jankowski to patrząc też na inne jego wpisy to też niezły profesor uniwersytetu chłopskiego rozumu

0

La Liga nie jest gotowa na wejście Rashforda

0

Rejestrują tego Alexa Huntera czy nie?

2

@D10SLEO czas wprowadzić obowiązkowy drążek w kampaniach prezydenckich

2

Jakby mi ktoś powiedział pół roku temu, że będe oglądał defiladę z Nawrockim i będę zadowolony to prędzej bym uwierzył, że polubię Real Madryt xD

8

@zadafcb postać znana

0

Ciekawostka na wieczór: Madryt był pod panowaniem Maurów, czyli arabskich i berberyjskich muzułmanów, przez około 4 wieki. Dokładniej, od momentu podboju Półwyspu Iberyjskiego w VIII wieku do ostatecznego odbicia miasta przez chrześcijan w drugiej połowie XI wieku.

0

@PW27 Cole Palmer i Dani Olmo by do siebie pasowali aurą

3

Nie ma mojej zgody na sprzedawanie Fermina, na dyskusje na ten temat i nawet na przemyślenia

8

Kiedy Flick ci coś tam gada a jedyny trap jaki znasz to ten gatunek muzyczny

0

Z pozdrowieniami dla Mareczka „Mieliście do wyboru hańbę albo wojnę. Wybraliście hańbę, a wojnę i tak będziecie mieli”

1

Ter Communicado Stegen, sytuacja jest złożona, ale Inigo pewnie zrobił to dla klubu a nie dla kasy, gość co siedział w Athleticku, odszedł do Barcelony i po świetnym sezonie uciekłby do arabów? To sie nie trzyma kupy

0

Ma ktoś linka z mapą KPO?

11

Ogłaszam stan żałoby la ramblowej, cześć pamięci niezłomnego obrońcy Inigo Martineza

0

@tomek8756 mentalność zwyciężców

3

Odwołałem spotkanie z Ter Stegenem, ja mam czas. Na kolanach przyjdzie z podpisem.

2

@Eklerek Ciekawe o czym gada przy tym stole z Krzyśkiem Piątkiem

1

Wszyscy jesteśmy na końcu tego filmiku

13

A więc wojna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?