3

A niektórzy chcieli żeby Roberta zastąpił i przekonywali, że to dwie półki wyżej od Ferrana. Masakra xD

2

@BORO_12 dostaniemy Mike Marmola barcelońskim targiem

3

@Bolton dla mnie nie jest zły, ale to taka lepsza wersja Araujo i przede wszystkim nie jest liderem obrony i ktoś musi go prowadzić dalej w Totkach i kadrze. Oczekuje jednak trochę czegoś innego choć przy aktualnym stanie wiele nie trzeba żeby było lepiej.

15

Dawać mnie go. Plan A Nico. Plan B Senesi i bez żadnych eksperymentów egzotycznych.

1

@MessiForeverTheBest jest w gazie skubany trzeba przyznać i idzie na swój życiowy wynik

2

Muriqi z trzecim spotkaniem z bramką z rzędu oraz ma już 5 bramek w tych trzech spotkaniach. Zdobył 58% wszystkich bramek Mallorci w lidze.

2

Zbudowali sobie całą pomoc na fizolach i w szoku, że brakuje im polotu z piłką przy nodze.

1

Dalot to niezły baller jest jednak

5

@Gaucho znając nas to zarobimy…8 baniek xD

7

@fotohobby w następnym klasyku niech powie naszym obrońcom, że są fatalni. Trzeba próbować wszystkich metod.

1

@Kapitan hawk przecież @jowita w życiu go samego nie puści

0

@RoberDzik Negreira niby już stary i niedołężny, a jakie wpływy silne jak nigdy

8

@Kessie jak Robercik. Wydymany w plebiscycie Złotej Piłki więc wymyślili mu jakąś nową nagrodę pocieszenia z tyłka licząc, że go uciszą. Historia nie zapomni tych kradzieży.

3

Nie sądziłem, że wpływy Negreiry sięgają aż tak daleko

1

@Torras to my mamy tutaj kobiety?

1

@NeroTFP1 bo @Kessie skradł nie tylko wasze rowery, ale też serca i głosy

11

Jeśli @Kessie wygra Złota Piłkę to oddaje mu swój rower(jeśli jeszcze go nie ma).

3

Czarny Pan wrócił. Lorient jego pierwsza ofiarą. Cały świat futbolu w strachu.

8

Doskonały wybór stylizacji @Bolton na galę
https://zapodaj.net/plik-Nr8GKEWPQ8

0

No i przegapiłem pierwsze. To wszystko wina Realu Madryt.

0

@malypuzon krótko mówiąc miała TV w *iździe, a teraz się do niej pcha. No ładnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

1

@Sysia11 wielu było takich co było chętnych sprzedać Fermina bo byli pewni, że zaraz wejdzie ktoś z La Masii i go zastąpi. To z pewnością wielokrotnie zadziałało…w football menagerze.

1

@Faro nie nakręcaj się tak. Kluby popełniają błędy, trenerzy popełniają błędy i zawodnicy popełniają błędy. Łatwo z kanapy oceniać, ale jeszcze nic nie wiemy, a nawet gdyby los potoczył się inaczej w lecie to nie ma gwarancji, że Virgili nadal by miał u nas szansę przy tylu graczach w ataku. Poczekajmy na oficjalne komunikaty i wypowiedzi zainteresowanych stron.

3

@blakkudium tak, pół sezonu będzie grać u nas, a pół w Liverpoolu przez całą długość trwania wspólnego kontraktu.

4

@blakkudium ja już się nastawiam, że Nico nie sprowadzimy. Wolę się ewentualnie zaskoczyć niż robić nadzieję na coś na co są małe szanse w naszej sytuacji moim zdaniem.

0

@ini_barca najbardziej memiczny wielki klub na świecie

3

@ini_barca 3 miejsce od sezonu 2016/17 jak zaczął pracę(może po transferze Guehiego wskoczy na drugie jeśli nikogo nie sprzeda oraz drugi Arsenal nikogo nie kupi bo różnica jest kosmetyczna) i 7 miejsce za ostatnie 5 sezonów.

7

(Nie)kontrowersyjna opinia: Opinia publiczna uczepiła się wydatków Pepa bo jest jednym z najlepszych trenerów w historii wygrywającym wszędzie gdzie się pojawi przez co oczekiwania są najwyższe i obok fanów ma też największą rzesze hejterów szukających szansy na podważenie jego osiągnięć, ale inni trenerzy najbogatszych drużyn w Premier League robią dokładnie to samo tyle, że z duży gorszymi wynikami przez co uwaga się na nich mniej skupia. Ostatnio nawet udowadniałem to pokazując, że nawet za cały okres pracy Guardioli City jest dopiero 3 drużyna z najgorszym bilansem transferowym, a za ostatnie 5 lat są na 6 lub 7 miejscu w angielskiej „superlidze”.

5

@Bolton w sumie biorąc pod uwagę po ile chodzą teraz napastnicy to nawet takie 100 baniek za Alvareza wydawałoby by się odpowiadać sytuacji rynkowej. Będąc w dyrekcji za uja bym tyle nie dał, ale wiemy po ile szły takie tuzy jak Sesko, Gyokeres itd. w ostatnim czasie. Rynek jest zepsuty, ale ogromny wpływ ma fakt, że aktualnie naprawdę klasowych napastników jest jak na lekarstwo. Dlatego w tym momencie wolę naszego Rekina i 100-letniego Lewego niż szukać szczęścia na siłę i marnować kasę tym bardziej, że mamy też inne nawet bardziej palące potrzeby.

5

@LOPEZ16 na ostatni trening podobno przyniósł dla Mbappe i Viniego czekoladki Merci żeby podziękować im za to, że są i chce im się trenować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?