ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN obawiam się, że dziecko może nie doczekać narodzin. Niestety organizm @jowita nie jest ewolucyjnie przystosowany żeby dzielić się z płodem ani kimkolwiek innym. Dziecko padnie z głodu.
0
@partymaker tak choć zawsze warto mieć z tyłu głowy, że tutaj już masz zawodnika, który pokazuje na tym topowym poziomie w dorosłym futbolu potencjał. Inni młodzi dopiero będą pokonywać tą kluczową barierę i nie zawsze się to kończy sukcesem choć faktycznie w ostatnich latach Barcelona jest w tym naprawdę wybitna.
@mekston prawda. Żebyśmy same takie problemy mieli.
2
@Criss18Barca każdy ma swoją rolę w społeczeństwie. Jedni „ubogacają”, a inni wychowują. Brawo.
2
@partymaker już tak żarty żartami to Roony pokazuje się z mega obiecującej strony jak wchodzi, ale trzeba znać skalę pisząc żeby Yamala odesłać na ławkę(tu oczywiście nie do Ciebie). No będzie mieć ciężko grając tylko na prawej Roony i ciekawy jestem co klub długofalowo z nim wymyśli.
8
@Kozinho. @July_6_BcN W przypadku kobiet zostają samotnymi matkami po przywołaniu go o północy. Lepiej losu nie kusić.
2
@blakkudium @BORO_12 on też ma zjazd jak cała Atalanta bez Gasperiniego i ten właściwy moment został trochę przespany. Dziś rozglądałbym się za innymi opcjami.
4
@Luciano99 łapówka? Nieładnie.
2
Wiara w proces czyni cuda xD
2
@blakkudium ostatnio było zabawnie jak Alemany powiedział coś w stylu, że jeśli nie znajdą odpowiednich zawodników na rynku to będę musieli spojrzeć w kierunku akademii na co zapytany o to Cholo delikatnie mówiąc dał znać, że nie zamierza i nie byłby zadowolony xD
2
@blakkudium prawda jest taka, że niezależnie co sądzimy o jego profilu i jakby tutaj pasował to i tak Atleti go raczej puścić nie będzie chciało, a to będzie oznaczało tylko rezygnację lub grube przepłacanie transferu co byłoby katastrofą w naszej sytuacji nie mówiąc o bardziej palących potrzebach kadrowych. Jedyny scenariusz gdzie to widzę to odejście Cholo z Atleti gdzie nowy trener chciałby całkowicie przebudować system i kadrę pod to na co się jeszcze nie zapowiada. Inna sprawa, że te wszystkie plotki łączące go z nami i nie tylko w „ciekawym” momencie wychodzą.
0
@Soetie no jest to dziwne, ale faktycznie jak wejdziesz na SPH 2024/25 to masz statystki za ten co był teraz, a odpowiednio 2023/24 masz ten poprzedni.
0
@Soetie jest SPH tylko z nieznanej mi przyczyny zdecydowali się go przypisać do zeszłego sezonu(tak jak KMŚ liczą do obecnego inaczej niż wszyscy), ale jak wejdziesz na SPH 2024/25 to masz statystki za ten sezon.
6
@Soetie to bez sensu bo w ten sam sposób można napisać, że bez Raphy, a z Yamalem przegraliśmy z Sevilla, Realem, PSG czy zremisowaliśmy z Brugge na jesień. Pod koniec zeszłego roku też mieliśmy oczywisty dołek fizyczny nawet z Yamalem i dopiero po nowym roku jak piłkarze odpoczęli wróciliśmy na wysokie obroty. Dla mnie odbywaj są kluczowi, ale w inny sposób i nawet genialnie się uzupełniają. Chwalenie jednego próbując dyskredytować drugiego jest niegodne kibica tego zespołu.
7
@Soetie jak masz problem z oceną jego wpływu na ten zespół to najlepiej posłuchaj trenera zespołu, któremu rzekomo kibicujesz(mam wątpliwości jeśli podważasz jednego z pewnie trzech najważniejszych zawodników tej drużyny).
https://www.fcbarca.com/131833-hansi-flick-najlepsza-jedenastka-fifa-to-jest-zart-naprawde-zart-to-jest-to-niewiarygodne-ze-nie-ma-w-niej-raphinhi.html
1
@Eto'o9 R10 nie jestem pewien czy bym go chciał do końca na tym etapie w Barcy, ale dla mnie aktualnie trochę niedoceniany. Nawet jak ma gorszy dzień to bez piłki zawsze robotę robi topową ułatwiając grę kolegom.
1
@MesQueUnClub_87 moim zdaniem porównywać kogokolwiek do Messiego jest bez sensu, ale paradoksalnie Neymar do którego Yamal jest najbardziej podobny profilowo też przeszedł podobną drogę w późniejszych latach kariery i w PSG czy kadrze kapitalnie wyglądał jako ofensywny pomocnik ze swoją wizją. Nawet sam Neymar kiedyś przyznał, że indywidualnie jego najlepsza wersja była w PSG i chodziło mu właśnie o ten moment kariery. Jeśli chcesz zobaczyć o czym mówię dokładnie to polecam odtworzyć sobie spotkanie Bayernu z PSG na Allianz w trakcie pandemii albo w ostateczności nawet skrót jego zagrań. Geniusz w kreacji.
0
@th@les zabawne, że im starszy tym dalej od bramki grał, a i tak więcej bramek zdobywał niż większość „topowych” napastników. Built different.
6
@Frimpong z @Kessie na jego imprezie z okazji porażki Arsenalu
2
@Laminedependencia i staruszek @Comentateiro musi ich ogarniać
4
@Laminedependencia Rapha w przeliczeniu na minuty dalej ma świetne liczby i w tym choćby w spotkaniach z Atletico jak wrócił, Realem czy decydujące z Osasuna. Nie przesadzałbym.
0
@Herato czas pokaże
4
A może Aston Villa na mistrza? Kto mówi nie?
7
@Kessie @Czajka90 @Eklerek ogarnąć wam taki?
1
United przynajmniej walkę o mistrzostwo Anglii ożywia. Na coś się przydadzą.
4
Kiedy wydałeś 70 baniek na nowego napastnika, ale jest tak potężny, że aż Jezus musiał kolejny raz zmartwychwstać żeby go zastąpić.
2
@bluu @Kessie’ego?
8
Nie dajcie się zwieść. Roony by z tego dwie bramki zdobył.
1
Perfekcyjnie dogranie i wykończenie.
1
Ulalala. Coś pięknego.
4
W sumie w tym sezonie możemy powiedzieć, że z linii obrony tylko Garcia staje na wysokości zadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)