2

@Frimpong to czterech bo wcześniej był Inigo jeszcze jako lider obrony. W każdym razie to ogromny luksus mieć kilku zawodników o takiej jakości i osobowości jednocześnie choć każdy pokazuje to w trochę inny sposób.

3

@Frimpong w Barcelonie to narazie od miesięcy się wymieniają statusem lidera Pedri, Rapha i Yamal. Przyjdzie taki moment gdzie będzie pewnie absolutnym numerem jeden, ale ma mnóstwo czasu na to i bardzo dobrze.

7

@blakkudium dobrze, że ktoś tu zna arabski(ja wiem…technolodżia) xD

13

@blakkudium nie dziwi, że akurat żabojady takie guano naskrobały xD

7

@clyde w sensie on na pizzę, a Ty na parówkę? Wybacz xD

2

@michal26 dobrze, że się rozumiemy tutaj :D

5

@michal26 a czy napastnik musi strzelać bramki? Ważne żeby był mobilny i potrafił zejść na pozycję 10 czy nawet 8 i rozgrywać bo tego nam przecież brakuje najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zadowolony? xD @Bolton

13

Lucho chciał mu pomóc osiągnąć jego cele, również te indywidualne. Nie skorzystał. Co zabawniejsze to do Dembele trafił przekaz.

1

@Bolton trzymam amunicję na specjalne okazje. Wtedy mocniej uderzy xD

1

Jak już Atleti tak intensywnie oczyszcza kadrę to aż ciekawy jestem jaki nowy szrot naściągają

5

@blakkudium brytole i wyszkoleni tam zawsze będą drogo chodzić na wyspach przez te przepisy o wymogu posiadania graczy wychowanych tam w kadrze

1

@Frimpong możesz sobie wyższe stawki krzyknąć. Big W.

1

@Gaucho chyba głównie w lidze polskiej. Z resztą nie wiem czy Szczęsny lub inny polski bramkarz kiedyś przypadkiem nie mówił o różnicy między bramkarzami w tych najmocniejszych ligach, a tymi u nas, że tamci wprowadzają spokój w drużynie, a nasi nawrzucają obrońcom właśnie jeszcze wprowadzając więcej nerwów, a przynajmniej tak było przez lata. Kiedyś na pewno widziałem taką wypowiedź tylko ciężko przypomnieć kogo i w jakich mediach.

0

@krol211 nowy rok to czas zmian jak mawiają

1

Trzeba będzie zapisać w kalendarzu datę kiedy przyszedł do Realu i ja zacząć świętować


3

@blakkudium niech już Araby po prostu kupią Ronaldo to mistrzostwo xd

2

Szkoda, że nie jakieś mocniejsze źródło bo kierunek właściwy w tym momencie. Narazie zostać z duetem Ferran/Lewy i wzmocnić obronę, a po 9 ruszyć w kolejnych latach. Szkoda czasu i pieniędzy na półśrodki jak Vlaho.
@BORO_12
@blakkudium

5

A pamiętam jak po odejściu Benzemy i na rok przed przyjściem Mbappe w Realu rozważali sprowadzenie dziewiątki na życzenie Carlo chyba i głównie się mówiło o Kane, ale Florek odrzucił „bo za stary”…i bardzo urwa dobrze.

5

@KrychaFCB co news to lepszy haha. Co za szambo sobie sami otworzyli w klubie.

1

@Gaz trochę sobie wybiórczo dobierasz fakty. Jak przychodził to kadrę miał średnią, ale już po dwóch miesiącach dostał wzmocnienia oraz wrócili kontuzjowani jak Dembele czy Pedri. Potem przed sezonem mistrzowskim też dostał kolejne wzmocnienia jak Lewy, Rapha, Kounde, Kessie czy Christensen. W tym pierwszym sezonie też były dużą strata, ale też chyba z dwa zaległe spotkania w tym najgorszym momencie. Xavi nie poradził sobie fatalnie choć ma też swoje wady, z których mam nadzieję wyciągnął wnioski, ale też bardzo wybiórczo idealizujesz.

5

A kiedy pisze, że Mbappe jest problematyczny i mimo indywidualnych rekordów wcale nie jest zbawieniem Realu to jestem ten zły. Stworzą mu druga reprezentacje Francji gdzie wszyscy będą mu podlegli albo gówno z tego będzie bo on inaczej funkcjonować nie potrafi jak w środowisku gdzie wszyscy mu podlegają i pracują na niego. To sport drużynowy.

0

@macio_944 co zrobili źle przez ten okres jakbym zaczął wyliczać to by mi znaków zabrakło, ale kibice pewnie chociaż minimalnie mogą mieć nadzieję, że coś się zmieni niż brnąć w coś co wiadomo, że już nie zadziała bo o ile z kryzysów trenerzy nie raz wychodzili, ale jeszcze nigdy nie widziałem żeby trener odzyskał utraconą szatnię.

4

@macio_944 w sumie to co mogą powiedzieć innego? Trener ze ścisłego topu teraz raczej nie przyjdzie, a przynajmniej to jakaś próba zrobienia czegoś inaczej.

1

@KamQiX Klopp do tej konstrukcji kadry profilowo dałby radę, ale zastanawia mnie jak z taką szatnią gdzie jednak z takim ego jeszcze nie pracował. Z drugiej strony ma świetne wyczucie i potrafi trafiać do zawodników jak Flick. W każdym razie nie biorę go pod uwagę raczej narazie.

1

Swoją drogą już mniejsza z tym z jakimi oczekiwaniami przychodził Xabi i jaka była narracja, ale chyba nikt nie spodziewał, że aż tak szybko się ten „projekt” wykolei gdzie nawet sezonu nie wytrzymał. Teraz moim zdaniem najlepszym kandydatem dla nich byłby chyba…Zidane. Gdyby był dostępny to najbezpieczniejszy wybór przy takiej szatni w tym momencie.

0

@Gall może inaczej. Wierzę, że mogą żałować tak jak piszesz, ale liczyć na usunięcie tych filmów to już czysta naiwność. Druga sprawa, że chcąc nie chcąc to są konsekwencje, które po prostu muszą zaakceptować wchodząc do takiej branży. Niektórym dzięki temu udaje uzyskać popularność oraz pieniądze jakich prawdopodobnie nigdy by nie uzyskały, ale są też społeczne konsekwencje i emocjonalne, z którymi muszą się zmierzyć. Na tym polega odpowiedzialność za własne decyzje.

2

@macio_944 ale nigdy nie będzie tak dobry jak Barcelona ośmieszająca Real :D

3

@D10SLEO nie wierzę, że ktoś może być tak naiwny żeby nie powiedzieć głupi i naprawdę wierzyć w to co mówi więc pewnie to jakieś celowe robienie szumu wokół siebie i próby wygenerowania większego ruchu na profilach

13

Ludzie, którzy rzekomo kibicują tej drużynie, a mimo to cały czas szukają dziury w całym i jak tylko dowalić liderom tego projektu jak Raphinha, Yamal czy inni ważni piłkarze choć Ci dwaj akurat mam wrażenie najwięcej emocji wzbudzają aktualnie(następni w kolejce to chyba Lewy i Ferran gdzie też szambo lubi wylać) bo raz czy dwa źle balona kopnęli lub jakieś zachowanie im się nie spodobało muszą być naprawdę upośledzeni, skrzywdzeni lub być podszywkami. Inaczej ciężko ten jad u niektórych wytłumaczyć na zawodników, którzy regularnie dają nam zwycięstwa i trofea.

0

@LukaszFan z Christensenem myślę, że ma to drugie dno, a co do reszty oczywiście, że w ostatecznym rozrachunku jakość jest kluczowa i nasza linia obrony wymaga wzmocnień. Natomiast jeśli nie jesteśmy w stanie dokonać tego teraz to musimy starać się maksimum wyciskać z tego co mamy.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?