ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_bwo i jak oraz gdzie byś go w tym momencie wypchnął? Na to nie ma teraz szans. Narazie jest dalej częścią drużyny i klub musi go wspierać.
26
My sobie możemy żartować, ale dla mnie to świetne zachowanie i solidarność w klubie, że tak wspierają Araujo choćby małymi gestami. Zakopywanie chłopa jeszcze głębiej gówno da, a pokazuje to jeszcze bardziej jedność w drużynie i klubie oraz ta ludzka stronę nawet w sporcie na tym poziomie.
1
Jak charyzmatyczny musi być prywatnie i jaka aurę musi mieć Laporta skoro Flick tak wydaje się go uwielbiać mimo, że różnie wychodzą realnie działania i pomoc w budowie drużyny poza wielkimi słowami.
0
Agent do zadań specjalnych i przewodnik duchowy drużyny na boisku. Jedziemy xD
0
W pierwsze tempo się nie wydawało, ale powtórka jednak wyjaśnia.
3
Olmo dziś rozwali. Siebie albo Real, ale coś rozwali. Czuję to.
1
Kounde to po dzisiejszym spotkaniu nie będzie wiedział jak się nazywa
0
Krew mnie zalewa jak widzę co odwalają nasi defensorzy i to nie tylko w obronie, ale sami wręcz prowokują kolejne sytuacje.
0
Ten instynkt killera tak szybko nie wygaśnie. Brawo.
0
Boże, Kounde…masakra
12
Mental i energia jaka wnosi Rapha do tego zespołu to coś czego żadne statystki nie oddadzą. Prawdziwy lider i kapitan niezależnie czy ma opaskę czy nie.
2
Raphinha był na liście transferowej Rambli przez całe ile? Naście sekund? xD
2
To jest ta mentalność haha za to go uwielbiam!
2
@Patinka353 generalnie postawienie na fizyczność Lewego może mieć sens w zależności od tego co chce Flick uzyskać, ale nie oceniałbym tego w ten sposób. Ostatnio Ferran wracał bodajże po kontuzji. Równie dobrze można przytoczyć ostatnie dwa klasyki zeszłego sezonu i teza już byłaby dokładnie odwrotna.
3
Grabara nie ma dziś najlepszego dnia w biurze, a przed nami jeszcze 20min.
3
@LeszekFCB piękne xD
2
@Frimpong czyli, że zamiast odwyku wystarczy chłopaków na kastrację wysłać? Easy.
1
@Beztroskii Co do Knyby zgadzam się i sam byłem w szoku jak ogłosili to zestawienie. Dosłownie przeszli w jedną walkę z hodowania rekordu i zbierania rund na zawodnikach 3 kategorii do aktualnego top 5 czy nawet top 3 na świecie w ciężkiej. W kwestii Kabayela zobaczymy i jest to na pewno dla nas znajomy styl czyli ta ciągła presja i zasypywanie rywali gradem ciosów. Natomiast tutaj faktycznie dług neurologiczny się z każdą walką powiększa i nigdy nie wiadomo kiedy ciało już skapituluje(nawet u nas widzieliśmy co się stało z Kownackim w najmniej spodziewanym momencie). Oczywiście świetnie się go ogląda więc lepiej żeby mu co najmniej kilka walk zostało, ale jest na takim etapie, że powinny go interesować już tylko te największe i najbardziej kasowe walki.
1
Nadrobiłem sobie walkę Kabayela z Knyba. Cóż…niestety wyszło zgodnie z tym czego można się było spodziewać.
3
@Frimpong Liverpool zaszalał, ale też dużo sprzedał. Arsenal przykładowo wydał blisko 300 baniek bez żadnej znaczącej sprzedaży i dlatego saldo za ostatnie okienko mają gorsze.
@takisobiektos @Luciano99 Arsenal taki niepozorny i schowany za wieczną budową projektu, a tam tak naprawdę już naprawdę najwyższy czas na rozliczenia z efektów.
3
Poprawna kolejność już po transferze Semenyo:
1. United
2. Arsenal
3. City
4. Chelsea
@marcin62 @takisobiektos
@Luciano99
1
@marcin62 @takisobiektos kluby dobrze rozpoznane, a kolejność? :)
1
Od przyjścia Guardioli do Premier League(sezon 2016/17) tylko 4 kluby przekroczyły w tym okresie miliard salda transferowego na minusie i co ciekawe City jest dopiero trzecie( za ostanie 5 sezonów to już dopiero 7 miejsce). Czy wiecie jakie to kluby i w jakiej kolejności na ten moment?
1
@marcin62 na dokładnie takim samym jak trenerzy innych najbogatszych angielskich zespołów czyli chorym. Jako perspektywę dodam, że za ostatnie 5 sezonów Premier League City ma 7 najniższy bilans transferowy netto. Przed nimi choćby Arsenal, Chelsea, United, Totki czy Newcastle.
0
@Soetie Mieszasz różne poziomy oceny. Nikt nie porównuje Raphinhi do legend czy GOAT-ów. Rozmawiamy o tym, czy brak dominującego dryblingu wyklucza bycie topowym zawodnikiem ofensywnym, a nie wyklucza. Piłkarze mają różne profile, a co za tym idzie mocne i słabe strony. Na najwyższym poziomie liczy się realny wpływ na grę, nie spełnianie estetycznego archetypu. Z resztą jak mnie nie wierzysz to zobacz co niedawno mówił o nim Flick i jego wpływie na tą drużynę.
5
ZŁOTA PIŁKA fCBARCA.COM:
@Beztroskii za bardzo merytoryczne wypowiedzi i ciekawe spojrzenie na futbol+tematy treningowe
@BORO_12 za merytoryke wypowiedzi dotyczących piłki i Barcelony szczególnie
@Kessie w ramach walki o równość i prawa mniejszości na stronie
DEBIUT ROKU: -
SOMSIAD ROKU: -
CYKLISTA ROKU:
@blakkudium za regularne repostowanie tematów związanych z Barca i futbolem na najżywszym poziomie
PROROK ROKU: -
ALMA DE LA RAMBLA:
@Luciano99 za swoje specyficzne uniwersum
4
@tbas tak było. Dlatego dziś mu Flick telefon skonfiskował. Odda dopiero po meczu.
1
@NeroTFP1 dla mnie bardzo niedoceniana jest jego świadomość taktyczna i poruszanie po boisku(niektórzy myślą, że byle piłkarzowi dasz odpowiednie zalecenia i będzie robił to samo, a potem rzeczywistość weryfikuje jak taki gamoń biega bez mapy) oraz mentalny wpływ na zespół.
3
@Popitek12 to teraz wyobraź sobie, że Bruno wygrał Mundial. Lepiej?
@NeroTFP1 osobiście mu kibicować nie będę, ale zabawnie by się z niektórymi dyskutowało po takim zdarzeniu xD
7
Biada tym, którzy nadal podważają wpływ Raphinhi na ten zespół sprowadzając jego rolę do poziomu „nabijacza” statystyk i „gościa od skoków pressingowych”. Inna sprawa, że to dalej cholernie istotne aspekty współczesnego i ogólnie futbolu więc w pewnym sensie to taki nie do końca świadomy komplement.