ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho Nico i Kane, z przed Mickym mam jeszcze kilka opcji, które wyżej cenię
6
Generator losowych newsów z Marci wleciał: „Julián Álvarez pozostaje celem transferowym Barcelony. Nie ma świetnego sezonu, ale to napastnik, którego zarząd klubu i Hansi Flick bardzo cenią.
Nie będzie to łatwe, bo jest to kosztowny transfer, którego koszt wynosi blisko 100 milionów euro.”
Tbh znam lepsze sposoby na wydanie 100 baniek(których nie mamy) i które aktualnie by zrobiły znacznie większą różnicę sportowo. Choćby przebudowanie linii obrony.
0
@tbas może bym się zgodził gdyby mieli poukładany zespół, a tak to moim zdaniem ich nie nie odmieni, a dorzuci kolejne wielkie nazwisko do tego kotła i pytanie jak taki Mbappe czy Vini(choć jego może się pozbędą wreszcie jak mają trochę rozumu) by zareagowali..
3
@BORO_12 ma doświadczenie i zarządza linią obrony w zespole z PL. Trzeba być dobrej myśli, że powtórzyłaby się historia jak z Rapha. Oczywiście jakbym miał zrobić swoją kolejność na celów na LŚO to byłby u mnie dopiero na 3 miejscu, ale nadal byłbym bardzo zadowolony jakby przyszedł.
5
Według Soso jego wola od początku było zostać na wyspach.
Oraz 30 baniek i to funtów za zawodnika z półroczną umową czyli Superliga istnieje i nazywa się Premier League
@blakkudium
@BORO_12
4
@BORO_12 mocne źródło z wysp wczoraj. W sumie nie dziwię się przy naszych finansach jeśli akurat po niego ruszymy bo o ile cenię jego jakość i profil to zwyczajnie z trójki on/Nico/Bastoni jest prawdopodobnie jedynym realnym przez kończącą się umowę
3
@takisobiektos kiedy akurat nie trzeba negocjować nowej umowy
2
@Jakchcesz nie narzekałbym jakbyśmy ten jeden raz na plecach bramkarza jak Real wygrali LM. Chociaż z drugiej strony żeby Laporta wtedy nie pomyślał, że już nie trzeba obrony wzmacniać xD
13
@MirusAmisz luźne ponad dwieście baniek dla City, ogromna prowizja dla agenta i bonus dla rodziny/Haalanda oraz wyrównanie do wysokości umowy Mbappe w drużynie, a to wszystko przy brakach na innych pozycjach i zachwianej równowadze w zespole. Ode mnie zielone światło.
17
Aaa czyli w tym problem. Po prostu za mało gwiazd mają w ofensywnie. Wszystko jasne.
1
@Beztroskii https://tenor.com/bW5ft.gif
3
@BORO_12 mnie martwi czy zaraz Cubarsi nie zacznie mentalnie podupadać. Nie każdy jest Yamalem(gdzie z przodu i tak się ta odpowiedzialność bardziej rozbija choćby na Raphe), a przy odejściu Inigo i problemach Araujo oraz Christensena największa odpowiedzialność za naszą linią obrony spadła na 18-latka, który ewidentnie tego nie dźwiga. Jak krytyka będzie się nasilać i kolejne fatalne występy to różnie może być.
1
@Beztroskii no jakby nie patrzeć charakter i że nie każdy będzie Yamalem to jedno, ale tutaj zwyczajnie przy tym co się dzieje z Araujo, który miał być liderem jeszcze jak Flick przychodził, urazach Andreasa i odejściu Inigo na nim są największe oczekiwania co do środka obrony i ewidentnie nie dźwiga. Mam nadzieje tylko, że przez nasze działania(lub ich brak) na rynku transferowym chłopak się nie zablokuje trwale.
0
@Beztroskii pod koniec poprzedniego sezonu myślałem, że już jest zwyczajnie przemęczony fizycznie i psychicznie przy tak wymagającym mentalnie systemie. Dziś mam wrażenie, że go presja zjada. Lider obrony klasy światowej potrzebny na wczoraj.
2
Robota wykonana, ale ta obrona…na krajowym podwórku atakiem możemy dominować, ale żeby realnie być jednym z tych powiedzmy trzech faworytów w LM to przydałyby się te 2-3 wzmocnienia przynajmniej.
1
@BORO_12 to jedno, ale w Racingu gamoń też chciał zostać bohaterem zamiast podać koledze…na szczęście
2
Byli 2 na 1 to chłop się podpalił bo chciał być na okładkach
0
@Soetie bierzesz sobie jakieś wybiórcze elementy w wybranym meczu gdzie cała drużyna gra średnio żeby nie powiedzieć słabo. W dodatku broniąc jednego kluczowego zawodnika Barcelony postanowiłeś, że świetna linia obrony będzie uchybianie drugiemu kluczowemu zawodnikowi. Życzę Barcelonie i jej zawodnikom żeby jak najmniej takich kibiców miała.
0
@Soetie zawiść, piękna rzecz :)
1
@Dankho94isback no Fermin bardziej bezpośredni jest i powiedziałbym, że te ruchy za linię obrony ma lepsze, ale fakt, że Olmo technicznie szczebel wyżej i na małych przestrzeniach potrafi większą różnicę robić. W każdym razie to dobrze, że się uzupełniają i mamy taki wybór(kiedy akurat Olmo się nie leczy).
0
Fermin w niezłym gazie jest w tym sezonie. Trochę przeplata okresy fenomenalne z bardzo słabymi, ale tych fenomenalnych zdecydowanie więcej na szczęście.
4
Kylian Mbappe w finale LM po tym jak na konferencji przedmeczowej powiedział, że wypruje sobie żyły i zostawi zdrowie na boisku dla Realu Madryt(odwracając uwagę od naszych popisów).
https://x.com/culebalde/status/2011570280720748813
0
@FcPortoFan1999 nie wiem czy w Hiszpanii są gotowi na walenie wódy na tradycyjnych lunchach przedmeczowych. Niektórzy mogliby potem nie trafić na stadion.
5
Ogólnie uważam, że w Realu trzeba delikatnie uaktualnić sposób zarządzania i wpuścić młodszego prezesa, który będzie lepiej czuł aktualny futbol. Niejaki Josep Maria Bartomeu powinien się nadać i stworzyć im nową erę Galacticos. Nawet widać pewnie podobieństwa bo też lubi sprowadzać po kilka gwiazd na tą samą pozycję.
0
@Faro jak zwykle to zależy. Zbyt dużo pytań, ale jak ktoś rozniesie absolutnie mundial indywidualnie jako lider swojej kadry i zdobędzie do tego tytuł to na pewno będzie jednym z głównych kandydatów…ale nie jedynym.
1
@macio_944 kwestia też pewnych trendów formy czyli w jaką stronę idzie zespół, od jak długiego czasu i z jakich przyczyn. W Realu tak naprawdę po niezłym początku było tylko coraz gorzej z każdym tygodniem. U Flicka znowu była zadyszka pod koniec roku, ale po nowym roku zespół odpoczął i znowu odpalił protokół „walec”. Inna sprawa co aż tak nie przekłada się na oczekiwania, a może powinno to o ile większe możliwości transferowe ma szkoleniowiec Realu względem szkoleniowca Barcelony w ostatnich latach.
0
@Gall gra w zespole o bardzo zbliżonej charakterystyce i prezentuje się więcej niż dobrze. W Liverpoolu był jednym z najważniejszych graczy w mistrzowskiej kampanii oraz był jednym z najlepszych zawodników eliminacji w Ameryce Południowej w barwach Kolumbii, której jest jednym z liderów od kilku lat. To trzy bardzo różne konteksty z czego pierwszy naprawdę ma wiele podobieństw do tego co my chcemy grać. Oczywiście jakaś mikro szansa niepowodzenia zawsze istnieje, ale w tym momencie to bardziej na siłę sceptycyzm niż coś popartego danymi i doświadczeniami bo w ten sposób można każdy transfer na świecie praktycznie podważyć. Dla mnie był i jest najlepszym fitem pod to czego szukaliśmy(jak bardzo chcesz to możesz jakoś od maja/czerwca poszukać co o nim pisałem, a pisałem całkiem sporo), a że nie było nas stać to inna sprawa. Jedyna niewiadoma teraz to jak długo będzie w stanie jeszcze na takiej intensywności grać i poziomie, ale to zawodnik, który trochę później trafił na ten najwyższy poziom więc podejrzewam, że nie musi być aż tak wyeksploatowany i kilka lat mu zostało, a 28/29 lat to też zawodnik w najlepszym wieku.
7
@marcin62 dziki zachód haha. W razie sporu jak w westernach się będziemy mierzyć w pojedynku rewolwerowców xD
0
@Starrk tak, Ramos zdecydowanie podzielał tą filozofię jako prawdziwy madridista
1
Nie zdziwię się jak niedługo Perez wyskoczy z jakąś kolejną rewolucyjną propozycją reformy polegającą na usunięciu rozgrywek krajowych na rzecz kontynentalnych i międzykontynentalnych skoro tylko jeden puchar ma znaczenie w całym sezonie, a całe reszta to marne nagrody pocieszenia. Z przymrużeniem oka ofc xD